Hotivi

CHP Adayının Duygulu Anları - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 01:05

CHP Adayının Duygulu Anları

Son Güncelleme :

16 Nisan 2015 - 8:29

emin_bilen_zulfikar_inobu_tumer_jpg (4)CHP Adana Milletvekili Kontenjan Adayı Zülfikar İnönü Tümer, 14. Dönem Adana Milletvekili babası Emin Bilen Tümer ile aynı toplantıda karşılaşınca duygulu anlar yaşadı.emin_bilen_zulfikar_inobu_tumer_jpg (3)

İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, CHP’ye büyük emek veren partilileriyle bir araya geldi. 21 Mart eğilim yoklamasında Milletvekili aday adayı olan  Hasan Çiçek, kahvehanesinde partililerle toplantı düzenledi. Toplantıya, CHP’de 1973-1977 yılları arasında 14. Dönem Adana milletvekilliği yapan  Avukat Emin Bilen Tümer’i de davet etti. emin_bilen_zulfikar_inobu_tumer_jpg (2)CHP Adana Milletvekili Adayı Zülfikar İnönü Tümer burada rahatsızlığına rağmen kendisini bekleyen babası ile karşılaşınca duygulu anlar yaşadı. Babasının siyaset arkadaşları ile sohbet Tümer, “Çocukluğumda babamla birlikte gördüğüm tüm partililerimi yine bir arada görmekten dolayı inanın çok mutluyum. Gurur yüklüyüm. Beni bağrınıza bastığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlgi, alaka ve desteğinize kesinlikle layık olacağım” diye konuştu.
Her zaman CHP’lilerin ve Adanalılar’ın emrinde olacağını dile getiren Tümer, “Adana’da ön seçim nedeniyle iyi bir sinerji yakalandı. Olumlu tepkilerin her geçen gün arttığını görmek beni çok mutlu ediyor. Tüm aday arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde partimizi temsil edeceğiz ve birinci olacağız” dediemin_bilen_zulfikar_inobu_tumer_jpg (1)

 

takipçi satın al