CHP Adaylarına Konferans verdi - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 23:16

CHP Adaylarına Konferans verdi

Son Güncelleme :

03 Mart 2014 - 23:17

sencerayata_orhan_sumerCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sosyoloji Profesörü Sencer Ayata ‘dan Adana Belediye Başkan adaylarına konferans.

Sencer Ayata, Adana Belediye Başkan adaylarına seçimde başarı için seçmeni tanımak konulu konferansta adaylara seçim taktikleri verdi.Konferansa CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, CHP Adana Merkez ve taşra İlçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve İl kadın kolları başkanı Rukiye Çinkılıç ‘da katıldı..

CHP Adana Belediye Başkan adaylarına seçim çalışmalarında nelere dikkat etmeleri gerekliğini anlatan Ayata ‘’Bir siyasi partiyi oluşturan dört temel unsur bulunmaktadır. Bunlar; Lider, örgüt, ideolji ve seçmen tabanıdır, seçimlerde başarılı olabilmek her şeyden önce seçmen tabanımızı iyi tanımamıza bağlıdır.Tüm illerde ve ilçelerde seçmenlerin toplumsal ve siyasal özelliklerini doğru saptamak ve farklı toplum ve kesimlerin beklenti ve taleplerini iyi öğrenmek zorundayız.Bu çalışmalarımızda bilimsel verilerden en üst düzeyde yararlanmalıyız’’dedi.

chp_ayata_konferans (2) chp_ayata_konferans (1)