Hotivi

CHP Adaylarından Karataş'a Çıkartma - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 03:28

CHP Adaylarından Karataş’a Çıkartma

Son Güncelleme :

19 Nisan 2015 - 14:37

chp_adaylari_karatas (2)CHP Adana milletvekili adayları Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Müzeyyen Şevkin ve Yüksel Karaaslan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Karataş İlçesi’nde çıkartma yaptı.

CHP Karataş İlçe Başkanı Ersan Aygün’le birlikte ‘Turizm Haftası’ etkinliklerine katılan Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Müzeyyen Şevkin ve Yüksel Karaaslan, alkışlarla ilçede tur attı. Esnaf, yaşlı, çocuk, genç, öğrenci ve kadınlarla bir araya gelen CHP’li adaylar ilçe halkından büyük ilgi gördü. ozdis_zulfikar_chp
“HALKIMIZLA EL ELEYİZ”
Karataş’ın CHP’li Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ın ilçede son bir yılda önemli çalışmalar yaptığına işaret eden CHP’li adaylar iktidarın destek vermemesi nedeniyle turizm cenneti olabilecek Karataş’ın kaderine terk edilmesine izin vermeyeceklerini kaydetti.chp_adaylari_karatas (1)
CHP’nin tüm plan ve programlarını iktidar olmak üzerine kurduğunu ve tüm Türkiye’de CHP rüzgarı estiğini dile getiren Tümer, Özdiş, Uslupehlivan, Şevkin ve Karaaslan, “Halkımızla birlikte, el ele, kol kola iktidara yürüyoruz. Adana’nın büyük köy görüntüsünden kurtulmasını sağlayacağız. Halkımızın çağdaş geleceğine ışık tutacağız. Karataş ilçemizin de tam anlamıyla bir turizm cenneti olmasının önünü açacağız” diye konuştu.chp_adaylari_karatas (3)

takipçi satın al