Hotivi

CHP İktidarının Ayak Sesleri - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 03:23

CHP İktidarının Ayak Sesleri

Son Güncelleme :

02 Nisan 2015 - 16:26

elif_karatas_ (2)Adana’da CHP’nin eğilim yoklamasındaki birinci sıra adayı Av. Elif Doğan Türkmen, sahil ilçesi Karataş’a giderek  esnaf, vatandaş ve partililerle görüştü, CHP’nin iktidara giden seslerinin  duyulduğunu8 söyledi.

Türkiye’nin AKP hükümeti döneminde pek çok alanda yara aldığını belirten CHP Milletvekili Aday Adayı Elif Doğan Türkmen, bu yarayı bir tek CHP’nin sarabileceğini dile getirdi. Türkmen, Karataş’ta önce CHP İlçe Başkanlığı’nda Başkan Ersan Ünal ve partililerle buluştu,şöyle konuştu:

“Bugün verdiğimiz mücadele, tıpkı Cumhuriyetimiz’in kurulduğu yıllarda verilen mücadeleye benziyor. Bugünkü mücadele bir kurtuluş mücadelesidir. Ben eminim ki, birinci sıra aday adayından 57’nci sıra adayımıza kadar her arkadaşım bu mücadelede yer alacaktır. AKP hükümeti ile birlikte hüküm sürmeye başlayan ‘Tek adam’ devrini kapatıp, Cumhuriyet’in yaralarını saracak ve yeniden ayağa kaldıracak olan parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Bu mücadeleyi sadece CHP teşkilatları değil, 13 yıldır bu iktidarın yarattığı korku imparatorluğu ve baskı rejiminden bıkmış halkımız da verecektir. Bugün Karataş’taki bu inanç ve azmi görünce geleceğe dair umutlarım arttı. Sizlerin gözlerinde CHP iktidarının müjdesini görüyorum”elif_karatas_ (1)

BAŞKAN ÜNAL: “ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRMEKTEN YORULDUK”

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ı da makamında ziyaret eden Türkmen, CHP’nin iktidara yürüyüşünün ayak seslerinin duyulduğunu; bu aşamada köy köy gezip, vatandaşa haklarının bekçisi olacaklarını anlatmaları gerektiğinin altını çizdi.

 

 

takipçi satın al