Hotivi

CHP Lideri ile görüştü, Adana’ya Davet Etti - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 01:43

CHP Lideri ile görüştü, Adana’ya Davet Etti

Son Güncelleme :

30 Eylül 2015 - 16:10

Adana(Ulus)–CHP’li Çukurova İlçe Belediye Başkanı Soner Çetin, 3 Ekim’de açılışı yapılacak Jurrasic Park açılışına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet etti.

Soner Çetin, Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da CHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Çetin, “CHP Seçim Bildirgesi toplantımızın ardından CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile gündemi değerlendirdiğimiz bir görüşme gerçekleştirdik.” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in Kılıçdaroğlu ziyaretinde CHP Grup Sözcüsü Haluk Koç da hazır bulundu. Çetin, Kılıçdaroğlu’nu 3 Ekim’de açılışı yapılacak Jurrasic Park açılışına davet ettiği öğrenildi.

KILIÇDAROĞLU AÇILIŞLARA GELİYOR

Çukurova Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:

“Adana’da ve Türkiye’de ilke imza atılan birçok projede adımız var ve bu bizim gururumuz’’ diyen Çetin, 3 Ekim 2015 Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı ve Atiye konserinin verileceği muhteşem bir törenle bölgenin ilk ve tek Jurassic Park’ının açılışını yapacaklarını söyledi. Engellilerin her zaman yanında olduklarının altını bir kez daha çizen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Aynı gün yine engelli yurttaşlarımız için yaptırdığımız Adana’nın ilk ve tek engelli havuzu olma özelliğini taşıyacak havuzumu da hizmete açıyoruz. Çukurova ve Adana için, vatandaşa hizmet aşkıyla çalışıyoruz” diye konuştu.”

takipçi satın al