CHP Seyhan ve Çukurova örgütlerinde 14 istifa - Adana UlusAdana Ulus

13 Haziran 2021 - 03:20

CHP Seyhan ve Çukurova örgütlerinde 14 istifa

Son Güncelleme :

18 Temmuz 2013 - 16:11

chplogoCHP Adana Merkez Seyhan İlçe yönetiminden 8, Çukurova İlçe yönetiminden de 6 kişinin 30 Mart 2013 tarihinde yapılacak belediye seçimlerinde meclis üyeliğine aday olabilmek için yönetimden istifa ettiği öğrenildi.

CHP Seyhan İlçe Başkanlığı’ndan alınan bilgiye göre, İlçe yöneticilerinden İsmail Özgen, Ayten Loğoğlu, Selahattişn Açıkalın, Zeki Ayan, Ata Dağlı, Uğur Tüzünel, Sevinç Hakverdi ve Ali Harputlu meclis üyeliğine aday olabilmek için görevlerinden istifa etti.

Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, CHP Seyhan İlçe örgütünde 2014 yerel yönetimler seçiminde aday adayı olan yönetim kurulu üyelerin istifasının ardından yeni yönetim kurulunun toplanarak yeniden görev bölümü yaptığını açıkladı.

CHP İlçe Başkanı Reşit Karakuş’’ Tek hedefimiz partimizi 2014 yerel yönetimler seçiminde iktidara taşımak olacaktır ve CHP Seyhan İlçe Örgütü ,Seyhan İlçemizde iki yüz bin oy alarak Seyhan ‘da zaferi yakalayacaktır’’dedi.

Reşit Karakuş başkanlığında yapılan görev bölümü şu şekilde oldu.

İlçe Sekreteri, Ayet Aydın, İdari ve mali işlerden sorumlu, Başkan yardımcısı, Nuh Taşkıran, Örgütlenme ve örgütten sorumlu Başkan yardımcı M.Semih Sabahşen, Yerel yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcısı;  Ömer Yavuz, Bilişim işlerinden sorumlu Başkan yardımcısı; Sevinç Çetin, Sendikalardan sorumlu Başkan yardımcısı, Mustafa Ayaz, Basın ve propaganda sorumlusu Başkan yardımcısı, Zafer Oğuz Eyüpoğlu, Seçim ve hukuk işlerinden sorumlu Başkan yardımcısı, Halit İşbulan, Parti içi eğitimden sorumlu Başkan yardımcısı; Fatma Akdoğdu, Mehmet Demir, Hamza Yılmaz, Aysel Kulaz, Özcan Tezgelmiş, Aydın Korkmaz, İlknur Gömmek, Meryem Avşar, Kadir Demirtaş ve Taner Yüksel; Yönetim kurulu.

ÇUKUROVA’DA 6 İSTİFA

Öte yandan CHP Çukurova İlçe yönetiminde görev alan ve çeşitli görevlerde bulunan Yüksel Erdoğan, Kadire Özdemir, Bülent Aktay, Mehmet Yıldırım, Nurten Acımış ve İhsan Bozyel’in istifa dilekçelerini verdiği öğrenildi.

takipçi satın al