Hotivi

CHP Yüreğir İlçe yeni binasında - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 00:26

CHP Yüreğir İlçe yeni binasında

Son Güncelleme :

14 Temmuz 2013 - 13:24

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir İlçe örgütünün hizmet binasının yerini değiştirerek yeni bir yere geçmesi dolayısıyla Çukurova İlçe Örgütü, Yüreğir İlçe Örgütüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

cova_chpyuregirYaklaşan yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) örgütleri, belediye başkan adaylarının belirlenmesini bekliyor. Her örgüt kendi ilçesinde belediye başkanlığını kazanmak için aylar öncesinden çalışmalarını başlattı. Özellikle Yüreğir ve Çukurova örgütleri, ilçelerinde ayak basmadık yer, sıkılmadık el ve girilmedik ev bırakmadı.

Bu arada CHP Yüreğir İlçe örgütü Yüreğir halkına daha iyi hizmet verebilmek için hizmet binasının yerini değiştirdi. Yüreğir İlçe hizmet binasının yerini değiştirmesi nedeniyle Çukurova İlçe Örgütü Yüreğir’e hazırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer, İlçe yöneticileri Çukurova Kadın Kolları Başkanı Ziyneti Emre, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Karasaç, Yüregir İlçe Başkanı Turgut Üstün ve yöneticiler tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı. Yüreğir İlçe Örgütünde bir ayara gelen Yüreğir ve Çukurova örgütleri dayanışma örneği sergilediler.

CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün, Çukurova İlçe Örgütünün kendilerini ziyaret etmesinden memnunluk duyduğunu ve örgütlerin dayanışma içerisinde bulunma zorunluluğuna dikkat çekti. Üstün, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Çukurova İlçe Örgütünün ziyaretinin kendilerine moral olduğunu belirtti. Üstün, CHP de tüm ilçelerin birbirleriyle dayanışma içerisinde bulunmasının gerekliliğini savundu.

CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer ise, parti örgütlerinin dayanışma içerisinde bulunmasının kaçınılmaz olduğunu ve parti tabanlarının da örgütlerin dayanışmasını gördükçe mutlu olmalarını sağlayacağını belirtti. Biçer, şunları söyledi, “ Biz CHP İlçe Örgütleri olarak dayanışma içerisinde bulunduğumuz süre içerisinde başaramayacağımız hiçbir konu yoktur. Yaklaşan yerel seçimlerde CHP olarak tüm belediyelere talibiz. Başta Büyükşehir olmak üzere tüm İlçe Belediyelerini kazanacak güçteyiz. Halkımızın desteği ile belediye başkanlıklarını kazanarak Adanalı vatandaşlarımıza sosyal belediyecilik nasıl yapılır onu göstereceğiz.”

CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün ise, “Tek amacımız Adana da başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlıklarını kazanmak. Özellikle Yüreğir’de belediye başkanlığı kazanarak, Yüreğir halkının sosyal belediyeciliğe olan hasretine son vereceğiz. Bu seçimler partimizin başarısı ile sonuçlanacaktır.”şeklinde konuştu.

 

 

 

takipçi satın al