Hotivi

CHP’de “Dayanışma ve “Dostluk” Yemeği - Adana UlusAdana Ulus

18 Haziran 2021 - 21:42

CHP’de “Dayanışma ve “Dostluk” Yemeği

Son Güncelleme :

18 Mart 2015 - 14:36

chp_adana_dayanisma (4)Orhan Sümer’in Milletvekili aday adayı olmasıyla boşalan CHP Adana İl Başkanlığına atanan Eczacı Burhanettin Bulut, “Eğilim Yoklaması” öncesinde “Dayanışma ve Dostluk Gecesi” düzenledi. Geceye katılan Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hiçbir CHP’linin umutsuzluğa kapılmaya hakkının olmadığını söyledi.

Hilton Oteli’nde düzenlenen ve biletlerin 500 liradan satıldığı geceye, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Adana milletvekilleri Ümit Özgümüş, Turgay Develi, Ali Demirçalı, Seyhan Belediye Başkan Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, aday adayları ve partililer katıldı.chp_adana_dayanisma (3)

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, 21 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek önseçimin, örgüte emek verenlerin emeklerinin karşılığını almaları anlamında büyük önem taşıdığını vurguladı. Türkiye’nin önemli bir seçime gittiğinin altını çizen Bulut, CHP’nin iktidara, halkın da CHP’ye ihtiyacı olduğunu kaydetti. 21 Mart’taki önseçimin sonraki önseçimlerin anahtarı olacağını ifade eden Bulut, “İl yöneticileri olarak sizlerin örgüte verdiğiniz emeğin karşılığını almanız için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğimizi tüm inancımla haykırıyorum” dedi.chp_adana_dayanisma (1)

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, önseçimle CHP’nin diğer partilere de örnek olan bir şey yaptığını kaydetti. CHP’nin önseçim kültürünü yaygınlaştırdığını ifade eden Ağbaba, “Bir parti kendi içinde demokrasiyi sağlayabiliyorsa ancak Türkiye’ye demokrasi getirme konusunda iddialı olabilir ve bu konuda iddialı olan tek parti CHP’dir.  Sağınıza da solunuza da bakın. HDP’ye, MHP’ye, AKP’ye bakın. CHP dışında önseçimle adayını belirleyen bir parti yok” şeklinde konuştu. chp_adana_dayanisma (2)

Denizli masaj salonu
Gaziantep masaj salonu
Adana masaj salonu
Aydın masaj salonu

takipçi satın al