Hotivi

CHP’den Beyazevler’e seçim ofisi - Adana UlusAdana Ulus

22 Haziran 2021 - 17:13

CHP’den Beyazevler’e seçim ofisi

Son Güncelleme :

14 Mayıs 2015 - 21:49

chp_beyazevler_secim (1)Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Örgütü, Beyazevler Mahallesi’nde seçim ofisi açtı.

CHP Adana İl Başkanı, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Milletvekili Adayları Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Müzeyyen Şevkin, Rıza Mete, Ahmet Adıgüzel, Sedat Doğan, Rukiye Çinkılıç, Mustafa Bilgilioğlu, Yüksel Karaaslan ve Kemal Derin’in katıldığı açılış mitinge dönüştü.chp_beyazevler_secim (1)

ÇETİN VE KARALAR’DAN DESTEK

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Soner Çetin 7 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından önemine işaret etti. Karalar ve Çetin, CHP’li adaylara tam destek verdi.

“HER KESİME ULAŞIYORUZ”
CHP’nin tüm örgütleriyle iktidara odaklandığını vurgulayan CHP Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan da ülkenin karanlığa sürüklendiği bir ortamda CHP’nin halkın umudu olarak mücadeleci bir ruhla halkın her kesimine ulaştığını ifade etti. Erdoğan, “13 yıldan bu yana halkımıza büyük eziyet çektiren, vatandaşı yoksullaştıran, ötekileştiren iktidara hep birlikte ‘dur’ diyeceğiz. 7 Haziran’da partimizi iktidara taşıyacağız, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapacağız” dedi.

CHP’li adaylar ise Adana’yı karış karış gezdiklerini ifade ederek, “Yaşanabilecek Bir Türkiye’yi hep birlikte yaratacağız” ifadesini kullandılar.
Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

 

takipçi satın al