CHP’li Tümer: Adana’yı Kucaklayacağız - Adana UlusAdana Ulus

14 Haziran 2021 - 09:18

CHP’li Tümer: Adana’yı Kucaklayacağız

Son Güncelleme :

13 Nisan 2015 - 8:55

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Adayı Zülfikar İnönü Tümer, iktidara yürüdüklerini belirterek, “Gece gündüz, sokak sokak çalışacağız” dedi. Hürriyet Çukurova ekinde yeralan habere göre, CHP milletvekili listelerinin çok dengeli ve iyi olduğunu öne süren Tümer, ÇGC’ni ziyaret etti. Tümer, Adana’yı kucakladıklarını vurguladı. Tümer, “Aday adayı olan arkadaşlarımız partiye büyük bir hareketlilik ve heyecan getirdiler. Bundan sonraki süreçte kontenjan adayı olarak değil, ön seçime giren bir aday olarak partili arkadaşlarımızın karşısına çıkacağız” diye konuştu.

Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyaç duyduğunu dile getiren Tümer, “CHP iktidarı artık çok yakın. Aday listeleri açıklandıktan sonra partili partisiz çok sayıda hemşerimden tebrik mesajları aldım. Bu mesajlar ve samimi duygular bana büyük güç veriyor” dedi.

CHP’nin iktidara yürüdüğü bir süreç yaşandığını dile getiren Tümer, “Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Hemşerilerimin huzuru ve refahı için aralıksız çalışacağım. Gecemizi gündüzümüze katacağız, sokak sokak çalışma yapacağız”  dedi.(Kaynak: Hürriyet Çukurova)

takipçi satın al