CHP’li vekil miting el ilanlarını dağıttı - Adana UlusAdana Ulus

13 Mayıs 2021 - 02:48

CHP’li vekil miting el ilanlarını dağıttı

Son Güncelleme :

18 Eylül 2013 - 0:17

develi_elilaniCHP Adana Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Turgay develi, 20 Eylül de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilecek olan ‘Barış Mitingi’ için Adanalılara çağrıda bulunarak el ilanı dağıttı.

Turgay Develi, yaptırdığı mitinge çağrı afişlerini bilbordlar, el ilanları ve gazetelere verdiği ilanlarla Adanalılara duyururken, dün de kendisi CHP Adana il örgütü üyesi gençlerle birlikte Adana caddelerinde el ilanlarını dağıtarak Adanalıları Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı barış mitingine davet etti.

Bu arada Milletvekili Turgay Develi,’nin Barış Mitingi için 5oo bin broşür bastırdığı ve Adana’nın Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam başta olmak üzere  Kozan, İmamoğlu, Ceyhan, Yumurtalık, Karataş, Karaisalı, Pozantı, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli İlçelerinde bulunan tüm vatandaşları el ilanları dağıttırarak barış mitingine davet eti.

Turgay Develi şunları söyledi,’ Bölgemizi ateş topuna çevirecek savaş çığırtkanlığının yaşandığı şu günlerde Genel Başkanımızın katılımı ile 20 Eylül’de Adana’da yapılacak barış mitingi, tüm dünyaya vereceğimiz güçlü bir ses olacak. Mitingimize tüm hemşerilerimizin katılmasını ve barışın sesini tüm dünyaya haykırmamız gerekiyor’

 

takipçi satın al