CHP'nin Çukurova aday adayları - Adana UlusAdana Ulus

13 Mayıs 2021 - 03:39

CHP’nin Çukurova aday adayları

Son Güncelleme :

15 Eylül 2013 - 1:47

chpcova_20adayCHP Çukurova’da belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adaylarını tanıttı.

Doğal Park’ta düzenlenen etkinliğe CHP Adana Milletvekilleri Ali Demirçalı, Turgay Develi, Ali Demirçalı, Ümit Özgümüş, aday adayları ve çok sayıda partili katıldı. Açılış konuşmasını yapan CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer, belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için yapılan başvuruların memnuniyet verici olduğunu belirtti. Biçer, “Belediye başkan aday adaylığı için 20, meclis üyeliği aday adaylığı için ise 209 başvuru yapıldı. Bu memnuniyet verici bir durum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Çukurova Belediye başkan aday adayları sahneye çağrılarak partililere tanıtıldı. Bu sırada CHP’nin 90. Kuruluş yılı pastası da kesildi. Etkinlikte sanatçı Binay Koçak’ta CHP’lilere mini bir konser verdi.

20 ADAY ADAYI

Çukurova İlçe Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan 20 kişinin isimleri şöyle:

chp90yilErkan Karakaya (Mimar), Hulusi Güvel (Ekonomist), Kamuran Karaca( Eğitimci), Zeynep Serap Baltacı (İktisat/Psikolog), Halit Atik (Tıp Doktoru), Elif Doğan Türkmen (Avukat), Orhan Ekici (İnşaat Mühendisi), Adil Paşa (Avukat), Fethiye Atıl (Çiftçi), Ayhan Barut (Ziraat Mühendisi), Murat Öztanrıöver (Ziraat Yüksek Mühendisi), Yıldıray Arıkan (Eğitim Enstitüsü-Belediye Başkanı), Eren Eylem Dönmezer (Avukat), Sedat Doğan (Müteahhit), Orhan Büyükkardeş(Müteahhit) , İsmet Avcı (Müteahhit), Yasemin Yılmaz (İş Kadını), Mehmet Çelebi ( Makine Mühendisi), Yunus Güzel (Avukat), Rıza Mete (Doktor)

takipçi satın al