Hotivi

Demirspor’a kombine bilet desteği - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 03:20

Demirspor’a kombine bilet desteği

Son Güncelleme :

28 Ağustos 2013 - 16:00

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel Demirspor’a destek turlarına Yüregir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile devam etti. Tuncel  ziyarette yaptığı konuşmada “Bu yıl Demirsporumuzun şampiyon olması için tüm gayretimizi sarf edeceğiz” dedi

tuncel_celikcan“Kentlerin kalkınmasında en önemli etken futboldur” diyen Mustafa Tuncel, Siz kısa vadede sanayide tarımda ekonomik mücize bulamazsınız. Ama futbolda kısa vadede süper lige çıktınız mı gerçek mucize olur.Kentin tüm esnafı iş yapar, günlük taze para her kesin yüzünü güldürür. Ekonomik sosyal kültürel güç kente siyasi güç de verir yani Demirspor’un şampiyonluğu kente sinerji kazandırır” diye konuştu.

Yüregir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan da Mustafa Tuncel’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek futbol “Gerçekten ülkemizde ve dünyada geniş seyirci kitlelerine ulaşan bir sektördür. Adana’nın süper ligde olması her bakımdan kentimize fayda sağlar. Bu anlamda Demirspor’un  şampiyon olmasını arzu etmekteyim. Gerekli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip başkan tuncelle bunu başaracaklarına inancım tamdır”dedi.

Tuncel, ziyarette Yüregir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a Demirspor’un 12 numaralı formasını hediye ederken Çelikcan da 50 bin TL’lik kombine alarak takıma destek oldu.

takipçi satın al