Demirspor’da Sevgi Pastası - Adana UlusAdana Ulus

25 Şubat 2021 - 13:44

Demirspor’da Sevgi Pastası

Son Güncelleme :

14 Şubat 2014 - 22:02

demirspor_pastaAdana Demirspor’da birlik ve beraberlik dayanışması. Cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Bucaspor karşılaşması için sabah havayoluyla İzmir’e giden Adana Demirspor kafilesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü pasta keserek kutladı.

Mavi-lacivertli kulübün Başkan Vekili Selçuk Özkök, Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi Emin Yumuşak, Basın Sözcüsü Hasan Erdeve, Stadyum ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özbakır, teknik heyet ve futbolculara sevgililer günü nedeniyle pasta kesti.

OĞUZHAN MİLLİ TAKIMDA

Adana Demirspor’un sevgililer günü pastasını, doğum günü sevgililer gününe isabet eden Ferhat Kesti. Futbolcular,  sevgililer günü pastasını bir birbirlerine ikram ederek, “Hepimiz bir aileyiz ve birbirimizi çok seviyoruz” dediler.

ads_pastaFerhat’ın doğum günü ve Oğuzahan’ın da Ümit Milli Takımı’na seçilmesi nedeniyle her iki futbolcuya da hediyelerini, yönetim kurulu adına Başkan Vekili Selçuk Özkök verdi.

Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik heyet,  futbolcular ve görevli personele, günün anlamına uygun olarak sevgi, birlik ve beraberlik adına gül verdi.

Bu arada, kafileye katılmak üzere yola çıkan Adana Demirspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu, tüm futbolcuların sevgililer gününü ve doğum günü olan Ferhat’ı ve Ümit Milli Takımı’na seçilen Oğuzhan’ı da başarısından dolayı telefonla arayarak kutladı.

ŞİMŞEK BUCA MAÇINI BEKLİYOR

Cumartesi günü deplasmanda Bucaspor ile karşılaşacak olan Adana Demirspor, son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başladı.

Saat 09.10’da havayoluyla Adana’dan İzmir’e geçen mavi-lacivertli kafile, 15.30’da Karşıyaka’nın tesislerinde ter idmanını gerçekleştirdi. Karşılaşma saat 19.00’da başlayacak. Mavi-lacivertliler pazar sabahı havayoluyla İzmir’den ayrılacak.

ads_mac_antreman