Durak’ın TV’si Atakta - Adana UlusAdana Ulus

5 Mart 2021 - 22:06

Durak’ın TV’si Atakta

Son Güncelleme :

25 Şubat 2014 - 21:43

cukurova-tv-logo-Aytaç Durak görevden uzaklaştırıldığından bu yana sesi sedası çıkmayan Çukurova TV atağa kalktı. Televizyonun başına, bir süre önce Büyükşehir Belediyesi’nden ayrılan Metin Kurgun geçti. Aytaç Durak Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olduktan sonra Çukurova TV kendini yeniledi, programlara başladı, haber bültenleri hazırlamaya başladı.

SEÇİM MASASI

Yaklaşan seçimler öncesi yerel televizyon kanalları önemli hamleler yapmaya başladı. Çukurova Televizyonu da bu çerçevede Adana siyasetinin nabzını tutacak olan bir programı hayata geçiriyor. Televizyonumuzun Genel Yayın Yönetmeni usta gazeteci Metin Kurgun’un hazırlayıp sunacağı‘Seçim Masası’ programı bugün 17.00’da izleyicilerle bulaşacak.

Kent ve ülke gündeminin her açıdan ele alınacağı programda özellikle Adana’da seçime girecek partilerin ve adayların performansları analiz edilecek.  Her Pazartesi Çarşamba ve Cuma günü yayınlanacak olan ‘Seçim Masası’ programında gazeteciler Erol Karataş, Salim Büyükkaya ve Armağan Kabaklı özgün yorumlarıyla Adanalıya olup biteni anlatacak.

Çukurova Televizyonu Genel Yayın  Yönetmeni Metin Kurgun “tarafsız ve saygın bir yayın politikası izleyeceğiz. 30 Mart yerel seçimleri öncesi tüm siyasi partilere eşit mesafede yayın yapacağız. Seçim Masası programı da bunun ilk adımı olacak” dedi.

Kurgun ayrıca tüm başkan adaylarının Çukurova Tv’de yayına alınacağını açıkladı