Hotivi

EMO’dan Üyelerine Hizmet Plaketi - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 09:38

EMO’dan Üyelerine Hizmet Plaketi

EMO’dan Üyelerine Hizmet Plaketi
Son Güncelleme :

31 Mayıs 2015 - 14:57

emo_hizmet_plaketi_adana (1)TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi meslekte 40,50 ve 60. Yılını dolduran üyelerine hizmet plaketi verdi.

ATOSEV tesislerinde düzenlenen gecede konuşan EMO Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, TMMOB’nun kendisine bağlı 24 oda bulunduğunu, hepsinin görev anlayışının bir olduğunu ifade ederek, “TMMOB’ne bağlı pdalarımızın iki görevi vardır. Birincisi Meslek Odalarıdır, ikincisi de demokratik kitle örgütler olarak görev yaparlar. Meslek örgütü olarak mesleğimizle ilgili bilimsel ve teknolojiyi takip ederek bunları meslektaşlarımızla paylaşırız. Demokratik kitle örgütü olarak da uyarı görevlerimizi yaparız. Eğer bu görevimizi yapmazsak suç örgütü oluruz. Bu nedenle de bizler de sürekli uyarmalar yaparız.” dedi.emo_hizmet_plaketi_adana (2)

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar,  kendisinin Makina Mühendisi olduğunu, MMO’da  bir dönem başkanlık yaptığını ifade ederek, “Mühendis odalarından birinde başklanlık yapmanın her zaman onurunu yaşadım. TMMOB’nde  üye bile olmak bir şereftir. Gerçekten Türkiye’de en etkin işi yapan odalardır. Alında hiç kimseye dokunmayan, hükümetin idaresine dokunmayan  devrim yapacak durumu olmayan odaları bile susturmaya çalışıyorlar. Odalar çok ciddi ve saygın bir direniş göteriyor.” şeklinde konuştu.emo_hizmet_plaketi_adana (3)

EMO’da 40,50 ve 60 yıl üye olanlara hizmet ödülleri  EMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Sekreteri Hüseyin Önder, Seyhan belediye Başkanı Zeydan Karalar, EMO Adana Şube Başkanı Mehmet Mak,  Toroslar EDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Akın Şahin, EMO il temsilcileri tarafından verildi.emo_hizmet_plaketi_adana (4)

Emo gecesine CHP Adana Milletvekili Adayı İnşaat Mühendisi Aydın Uslupehlivan, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, TMMOB ‘ne bağlı bazı odaların başkanları, EMO Hatay, İskenderun ve Osmaniye temilcileri katıldı.EMO üyeleri gecede gönüllerince eğlendi.

EMO’da 40,50 ve 60 yıl üye olan ve hizmet Plaket alan isimler şöyle:

60. Yıl: Ali Erzin

50 Yıl: Erol Gülen, Özdemir Dinkaçkan, Sefa Kurdak, Selahattin Şahin

40 Yıl: Recep Demirci, Ahmet Mahir Gönenbaba, Ziya Sever, Recepay Sayar, Abdülkadir Yetişir, Yaşar Şipal,  Muhammet Çetin Mumkaya, Hamit Yüzereroğlu, Zeynel Abidin İnanır,  Mustafa Çolhan,  Vasfi Çukurova, Bedri Gülez,  İbrahim Bozdan,  Yılmaz Kürklü, Yusuf Kara, Şekip Şahin,  Ali Karakelle, Zeynel Süha Coşkun, Yusuf Ziya Dede, Mustafa Kahya Alhan,  Mebruh Kurtulgan,  Bekir Çaylaklı, Ömer Çelik, A. Hamit Serbest, İbrahim Razi.

emo_hizmet_plaketi_adana (5)

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
takipçi satın al