Hotivi

Emre Millilerin gururu - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 04:50

Emre Millilerin gururu

Son Güncelleme :

06 Temmuz 2013 - 14:07

Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Gökoğlu, Akdeniz Oyunları’nda U19 Milli Takım’da görev yapan ve final maçında da kaleyi koruyan genç kaleci Emre Selen’in gösterdiği performansıyla gurur duyduklarını söyledi.

ads_emreMavi-lacivertli takımın taraftarlarının da büyük beğenisini kazanan Emre’yi yönetim kurulu olarak çok sevdiklerini belirten Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Gökoğlu, “Genç kalecimiz Emre’nin gösterdiği performansını daha da yükselteceğinden eminiz. Milli Takımımızda bir evladı olduğu Adana Demirspor camiasını başarıyla temsil etmiştir. Kulübümüzle sözleşmesi 2 yıl daha bulunan genç kalecimizi tebrik ediyor, her zaman için yanında olacağımızı ifade ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kendisine güvenen herkese teşekkür eden Adana Demirspor’un başarılı genç kalecisi Emre, “Kamp döneminde kaleci ağabeylerimle çok çalışıp, iyi bir kamp süreci geçireceğiz. Yücel İldiz Hocamızın genç oyunculara verdiği şansı da iyi biliyoruz. Bizlerin ilk  yapması gereken çok

çalışmak. Bana güven duyan, camiamıza layık olmaya çalışacağım. En büyük hedefim Adana Demirspor formasını gururla terletmek” dedi.

Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı Mehmet Gökoğlu ve Profesyonel Spor Dallarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Güler, kaleci Emre’yi tebrik edip başarılar diledi.

takipçi satın al