Hotivi

Endura Şampiyonası başlıyor - Adana UlusAdana Ulus

18 Haziran 2021 - 22:13

Endura Şampiyonası başlıyor

Son Güncelleme :

06 Mayıs 2013 - 13:28

Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü ve Adana Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF)’nun katkılarıyla düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayağı Adana Yarışı 11 – 12 Mayıs 2013

tarihlerinde yapılacak.

enduro Çukurova bölgesinin ilk resmi yarışı , Seyhan Baraj gölünün ve ormanın, o muhteşem doğasının içinde doğal parkurlarda , Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan özel bir parkurda , Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF)’ nun katkılarıyla düzenlenecek.

Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Sırrı Küçükarslan, İzlenilebilirliği yüksek özel seyirci etaplarının bulunduğu , yüksek güvenlik önlemlerinin alındığı Rüzgarlı Tepe Enduro yarış parkurunda , Çukurova’nın dört bir yanından ve diğer illerden gelen yarışçılar, Cumartesi günü erken saatlerde antrenman ve sıralama turları ile parkuru daha iyi tanıma fırsatı bulacaklarını açıkladı. Küçükarslan, özenle hazırlanan her çeşit zemin yapısına sahip Rüzgarlı Tepe Enduro yarış parkurunun yarışçılara ve seyircilere muhteşem bir doğa manzarası sunacağını, doyumsuz bir Enduro heyecanı da yaşatacakğını kaydetti. Küçükarslan, “E1,E2,E3 sınıflarında birçok enduro yarışçısı , özel ve titizlikle hazırlanan görsel değeri yüksek Rüzgarlı Tepe Enduro Yarış parkurunda tecrübe, bilgi ve becerilerini ortaya koyacaklardır. Başarımızda büyük payı olduğunu düşündüğümüz parkurumuzda tüm endurocuları görmek istiyoruz.”

Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayağı Adana Yarışı 11 Mayıs 2013 tarihinde saat 10:00 ‘da verilecek Start ile başlayacak.Enduro fırtınası Rüzgarlı Tepe Enduro Yarış parkurunda gün boyu keyifle izlenebilecek.

 

takipçi satın al