Hotivi

Gripin’den Adanalılara Yağmurda Konser - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 20:08

Gripin’den Adanalılara Yağmurda Konser

Son Güncelleme :

11 Nisan 2015 - 14:04

gripin_adana_yagmur_konser (3)Adana’nın Seyhan Belediyesi tarafından Portakal Çiçeği Karnavalı etkinlikleri kapsamında ünlü rock müzik grubu Gripin sahne aldı. Seyhan Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde gerçekleştirilen konsere Gripin hayranları saatler öncesinden gelirken konser saatinde bastıran ani Nisan yağmuru konserin başlamasına engel olmadı. Yağmura aldırış etmeyen Adanalılar Gripin’in söylediği şarkılarla coştu. Konser öncesi ise Serkan Kösedağ sahne aldı.gripin_adana_yagmur_konser (2)

Konser öncesi yaptığı konuşmada gençleri önemsediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Portakal Çiçeği Karnavalı etkinlikleri kapsamında birçok sanatçıyı Adanalılarla buluşturduklarını belirtti. Gençlere yönelik konser etkinliklerinin devam edeceğini belirten Başkan Zeydan Karalar, gençlere bir de sürpriz verdi. 19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na hazırlandıklarını belirten Karalar, önemli bir sanatçıyı daha Adanalılarla buluşturacaklarını söyledi.

Binlerce Adanalı Gripin’in söylediği şarkılarla yağmura ve ıslanmaya aldırış etmeden coştu. gripin_adana_yagmur_konser (1)

takipçi satın al