100 bin liraya kombine
Manşet Haber 28.08.2012 23:43:54 0

100 bin liraya kombine

100 bin liraya kombine

Adana(Ulus)--PTT  1. Lig takımlarından Adana Demirspor Kulübü eski Başkanı Mehmet Gökoğlu, mavi-lacivertli kulübün 1 adet kombine bileti alıp 100 bin TL nakit bağışta bulundu.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Önder Serin, 2. Başkan Ali Uğur Akbaş, As Başkan Aziz Kaya ve Basın Sözcüleri İzzettin Turgut ile Casim Korkmaz, eski başkan Mehmet Gökoğlu’nu bürosunda ziyaret etti.

Demirspor’a hizmet etmek yolunda görevde olup olmamasının hiç önemi olmadığının altını çizen Gökoğlu, “Biz yürekten Demirsporluyuz. Demirspor’a hizmet anlamında bizim için koltuk hiç de önem taşımıyor. Başkanımız Önder Serin ve yönetim kurulunun ziyareti beni son derece mutlu etmiştir. Uzun yıllardan sonra 1.lige çıkan tarihi kulübümüze hepimiz destek olmalıyız. Ben 1 adet kombine bilet alıp nakit olarak 100 bin TL bağışta bulunuyorum. Buralara gelmek çok kolay olmadı. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız her ne kadar kendi ceplerinden harcıyorsa da, iş adamlarımızın da destek olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Mavi-lacivertli kulübün başkanı Önder Serin, Gökoğlu’nun verdiği desteğin örnek olmasını diledi, “İş adamlarımızdan da bağışlarını bekliyoruz” dedi. Serin ayrıca, 1 adet kapalı ya da  4 adet maraton tribünü kombine biletinden alan taraftarlara 1 adet Demirspor forması hediye edeceklerini de söyledi.


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°