2022’NİN İLK YARISINDA 350 MİLYON FAL YORUMLANDI
Manşet Haber 9.09.2022 17:56:55 0

2022’NİN İLK YARISINDA 350 MİLYON FAL YORUMLANDI

2022’NİN İLK YARISINDA 350 MİLYON FAL YORUMLANDI

2012 yılından bu yana 32 farklı ülkede çeşitli kategorilerde ilk 10’a girmeyi başaran süper eğlence uygulaması Kaave, 2022’nin ilk yarısında 350 milyon fal yorumladı. Kullanıcılar tarafından bugüne kadar gönderilen fal sayısı 2,5 milyar’ı geçerken, dünyada 60 milyon defa indirilerek başarı çıtasını daha da yukarılara taşıdı.
Eğlence kategorisinde global mobil uygulamalarla dünyanın her yerinde en çok tercih edilen süper eğlence uygulaması Kaave, 32 farklı ülkede, çeşitli kategorilerde ilk 10 uygulama arasında yer alarak sektöründe öne çıkıyor. Android, iOS ve Huawei platformlarında 100’den fazla ülkede aylık 5,5 milyon aktif kullanıcıyı keyiflendiriyor. 10 yılda 60 milyondan fazla indirilerek, 6 dilde 2,5 milyar fal gönderimine ulaşan Kaave, 2022 yılının ilk yarısında ise bu başarıları katlayarak uygulama üzerinden 350 milyon fal yorumladı.
“Her ülkeden kullanıcı ile bağlantı kurabilen bir uygulamayız”
Uygulamanın mimarlarından Selin Sağol Sade, sürekli büyüyen ve Türkiye’yi yurt dışında da başarıyla temsil eden Kaave’ye yönelik: “Türkiye, Orta Doğu ülkeleri, Amerika, Almanya ve Hollanda en çok aktif kullanıcımızın olduğu ülkeler. Yorum talebi ise en fazla Türkçe dilinde geliyor. Ardından da Arapça, İngilizce ve Yunanca dillerinde yorum talepleri alıyoruz. Geçtiğimiz yıl, Kaave’yi her ülkeden ve kültürden kullanıcı ile bağlantı kurabilen, kullanıcıların günün her saati keyifli zaman geçirebileceği bir süper eğlence uygulaması haline getirmeyi başardık. 2022’nin ilk yarısında ise Ortadoğu’nun ardından Avrupa ve Amerika’da uygulamamızın bilinirliğini artırma hedefimizde oldukça önemli yol kat ettik” diye konuştu.
“E- ticarette çok kısa bir sürede başarımızı 2’ye katladık”
iOS, Android ve Huawei platformlarındaki Kaave uygulamasının bugüne kadar toplam 60 milyon kere indirildiğini vurgulayan Selin Sağol Sade, 2021 yılında başlayan e- ticaret serüvenlerinin de kısa sürede yoğun ilgiyle karşılandığını belirterek konuşmasına şöyle devam etti: “Uygulamamıza bugüne kadar kullanıcılarımız tarafından gönderilen fal sayısı 2,5 milyar’ı aştı. Sadece 2022’nin ilk 6 ayında Kaave’deki Şimdi Kazan 100 milyon kere sallanırken, Falcı Bacı’nın Bahçesi’nde oyuncular 480 milyon saniye geçirdi. Tüm bunlarla birlikte, uygulamamızın en sevilen karakterlerinin ilk sırasında Falcı Bacı yer aldı. Öte yandan, 2021 yılında uygulamamızın simgesi Falcı Bacı’nın kahve fincanı takımımızı, burçlara özel tasarımlı altın kaplama burç kolyelerimizi ve burç bilekliklerimizi, mobil uygulamada geçerli dijital kredi satışını e- ticarete taşıdık. Geçtiğimiz yıla kıyasla e- ticarette çok kısa bir sürede başarımızı 2’ye katladık.”

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 17.3°