60 kursiyere sertifika
Manşet Haber 11.09.2012 23:31:38 0

60 kursiyere sertifika

60 kursiyere sertifika

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Adana Şubesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Adana Merkez Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen, uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan 60 kursiyere sertifika verildi.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği'nde düzenlenen sertifika törenine Vali Hüseyin Avni Coş, Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, TÜMSİAD ve KOSGEB yöneticileri ve kursiyerler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Vali Hüseyin Avni Coş; 'Burada eğitim gören kursiyerlerimize iş kurmanın incelikleri, bu konudaki devletimizin ve hükümetimizin sağladığı kolaylıklar, destekler anlatılmış ve iş kurarak, işletmelerini faaliyete geçirerek, ülkemize ve ilimize hizmet etmek hususunda gerekli yol ve yöntemler öğretilmiştir. Ben bu yararlı çalışmayı gerçekleştiren, TÜMSİAD ve KOSGEB'e çok teşekkür ediyor, eğitime katılarak belge almaya hak kazanan kursiyerlerimizi de tebrik ediyorum' dedi.

Vali Coş, konuşmasının ardından uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını verildi.(Kaynak: Adana Valiliği)


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°