Adana Botaş Gençlik galibiyet arıyor
Manşet Haber 19.10.2012 18:03:59 0

Adana Botaş Gençlik galibiyet arıyor

Adana Botaş Gençlik galibiyet arıyor

Adana(Ulus)--Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Adana Botaş Gençlik Spor deplasmanda alınan mağlubiyeti evinde galip gelerek telafi etme peşinde.
Ligin ikinci haftasında 55 Gençlik’i ağırlayacak olan Adana Botaş Gençlik Spor’da Selin Kesen dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Omuz bölgesinde ağrıları bulunan Selin takımdan ayrı çalışırken kısa zamanda takımla birlikte çalışmalarda yer alabileceği açıklandı. Adana Botaş Gençlik Spor – 55 Gençlik Spor müsabakası yarın (bugün) saat 16:00’da Menderes Spor Salonunda oynanacak.
Adana Botaş Gençlik Spor Baş Antrenör Murat Kaya “Hafta içindeki çalışmalarımız çok iyi geçti. Takım olarak yeni kurulan bir ekibiz. Elbette oyuncularımızın hataları olacak. Zaman geçtikçe de uyum sorununu atlatan bir takım görüntüsü içinde olacağız. Takım olarak da tek bir amacımız var Adana Botaş Spor’a oyuncu kazandırmak. Bu hedefimizde de başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Tilbe’nin forma heyecanı

Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle yaklaşık 2 yıldır salondan uzak kalan Tilbe Şenyürek formasına kavuştu. 55 Gençlik karşılaşması ile taraftarın karşısına çıkacak olan Tilbe “Sakatlığım boyunca her zaman yanımda olan yöneticilerime, teknik heyetimize ve aileme teşekkür ediyorum. Evimizde oynayacağımız 55 Gençlik maçında sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°