Adana MHP’den Bahçeli’ye tam destek
Manşet Haber 3.10.2012 00:28:13 0

Adana MHP’den Bahçeli’ye tam destek

Adana MHP’den Bahçeli’ye tam destek

MHP Adana il ve ilçe başkanları, MYK üyeleri, milletvekilleri ile Adana Ülkü Ocakları 4 Kasım 2012 tarihinde yapılacak olan 10. Olağan Büyük Kurultay öncesinde Devlet Bahçeli’ye tam destek verdi.
MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu başkanlığındaki Adana heyeti, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Bahçeli, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Yaklaşık bir saati aşan ziyaret programında Türkiye’nin içinde bulunduğu vahim durumu ve bekleyen daha büyük tehlikeleri anlatan Bahçeli, Türk Milleti’nin bütün menfaatlerini tavizsiz şekilde savunan, küresel güçlerin ele geçiremediği tek siyasi kurum olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ihtiyacın altını çizdi. MHP’ye ciddi bir yönelişin olduğunu kaydeden Bahçeli, daha erken zamanda yapılacak seçimde MHP’nin en iyi sonucu alarak çok güçlü bir şekilde çıkacağı inancını dile getirdi. Bahçeli, bu süreçte birlik ve bütünlüğün korunması, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştirilmesi, safların daha da sıklaştırılması lazım geldiğini ifade etti.

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, ziyarette “Adana, 1969’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilk temelinin atıldığı yer olup, partimizin bayrağı Üç Hilali de yine Adana’da almıştır. Adana; Dünya Türklüğünün Lideri Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i Meclis’e gönderme şerefine erişmiş bir ilimizdir. Adana, Dünya Türklüğünün Bilge Lideri şahsınızla hemşehri olma mutluluğunu yaşayan bir kentimizdir. Sayın Genel Başkanım; Türkiye Cumhuriyeti en kötü günlerini yaşamaktadır. Milletimizin tek umudu; dürüst, ilkeli, bilge lider şahsınızın Başbakanlığında Milliyetçi Hareket’in tek başına iktidarıdır. Türk Milleti’nin iktidarına sayılı günler kala, Adana teşkilatları olarak Hareketin Lideri Devlet Bahçeli’nin yanında olmaktan mutluyuz, onurluyuz.” şeklinde konuştu.
ADANA HEYETİNDEKİ İSİMLER
Ziyarette şu isimler hazır bulundu:
İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MYK Üyesi Metanet Çulhaoğlu, Milletvekilleri Ali Halaman, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Serhat Kanat, İlçe Başkanları Yusuf Kanlı (Seyhan), Hüseyin Tumlukolcu (Yüreğir), İbrahim Kara (Çukurova), Mehmet Özcan (Sarıçam), Nurettin Çetiner (Ceyhan), Ender Çulhacı (Kozan), Bekir Yavuz (İmamoğlu), Halim Söylemez (Saimbeyli), Durmuş Taşpınar (Pozantı), Kadir Topak (Karataş), Halim Özyürek (Yumurtalık), Muhammet Yazan (Feke), Kubilay Gönen (Tufanbeyli), Ahmet Sezai Yılmaz (Karaisalı) ve Ali Demir (Aladağ).

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°