Adanaspor hazırlık maçlarını sürdürüyor
Manşet Haber 8.01.2013 09:54:46 0

Adanaspor hazırlık maçlarını sürdürüyor

Adanaspor hazırlık maçlarını sürdürüyor

askosu2013Turuncu Beyazlı takım Antalya’da lig hazırlıklarını sürdürürken hazırlık maçlarının da devam edeceği bildirildi. İlk maçını Elazığspor ile oynayan Adanaspor ,bugün de 3.Lig takımlarından Kahramanmaraş Belediyespor ile saat 17:00’da karşı karşıya gelecek.Elazığ karşılaşmasında ayak bileğinden sakatlanan Tayfun’un tedavisi devam ediyor.Genç futbolcu kontrol amaçlı olarak bugün yapılan çalışmalarda yer almadı.

Antalya’da hava şartları mevsim normallerinin üzerinde seyrederken sabah yapılan antrenmana yoğun rüzgar damgasını vurdu. Aşırı rüzgar ve soğuk  nedeniyle futbolcular antrenman yapmakta zorlanırken Elazığ maçının büyük bölümünde forma giyen futbolcular kısa bir koşunun ardından otele döndüler.Takım akşam Titanic Otel’in sahasında bir çalışma daha yaptıktan sonra futbolcular sinemaya giderek stres attılar.

Takımın Siyahi oyuncusu Kibong  sabah yapılan antrenmanda takımla birlikte çalışmalara katıldı.Koşu yapan başarılı futbolcunun takım arkadaşlarının antrenman seviyesine yetişmek için ekstra antrenmanlar yapacağı belirtildi.Diğer Kamerunlu futbolcu Mbilla ise akşam saatlerinde kampa katıldı.Milli takım seçmeleri  için Side’de bulunan genç oyuncularda takıma bugün öğlen saatlerinde dahil oldular.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°