Adanaspor
Manşet Haber 24.08.2012 00:21:36 0

Adanaspor'un sağlığı Medline emanet

Adanaspor'un sağlığı Medline emanet

Turuncu Beyazlı takımın yeni sezonda sağlık sponsoru Medline oldu.

Bir yıl boyunca  Turuncu Beyazlı futbolcuların tedavi ve ameliyat işleri Med line Sağlık Gurubu tarafından yapılacak. Kulüp Başkanı Bayram Akgül, Adana Medline Hastanesi Genel Direktörü  Mehmet Hanifi  Kalo ve Medline Ceosu Gürkan Ergenekon bugün bir araya gelerek sponsorluk sözleşmesini imzaladılar.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Medline Sağlık Gurubuna desteklerinden dolayı teşekkür etti. Yeni sezonda tüm sağlık işlerini Medline’nın yapacağını belirten Akgül’’ Öncelikle sakatlık yaşamayacağımız bir sezon temenni ediyoruz. Maalesef İlkem kardeşimiz ciddi bir sorun yaşadı ve ameliyat oldu. Yeni sezonda sağlık sponsorumuz her konuda bize destek olacak. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. İnşallah nice uzun seneler çalışırız.’’ dedi.

Medline Adana Hastanesi Genel Direktörü Mehmet Hanifi  Kalo  Adanaspor’u Süper Ligde görmek istediklerini ve sağlık açısından destek  vereceklerini söyledi. Hastanenin futbolcuların her türlü sağlık sorunu ile yakından ilgileneceğini belirten Kalo’’ Adanasporlu futbolcuların sağlığı artık bizden sorulacak. Bunun dışında maçlarda Ambulans, Doktor ve sağlık ekibi desteği de vereceğiz. Amacımız Adana Sporuna hizmet etmektir.’’ şeklinde konuştu.

Hastane Ceosu Gürkan Ergenekon’da spora uzak bir kuruluş olmadıklarını ve bundan sonra diğer kulüplerinde sağlık sponsoru olma adına somut gelişmeler yaşanacağı sözlerine ekledi.

 

YAZARLAR

38.6° / 24.6°