Anafarta, CHP’li gençlerle buluştu
Manşet Haber 18.11.2012 12:35:02 0

Anafarta, CHP’li gençlerle buluştu

Anafarta, CHP’li gençlerle buluştu

CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Babayiğit, Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Soner Anafarta’nın Seyhan’a başkan olma çabasına hayran kaldıklarını ve Anafarta’nın bu girişimiyle gençlere örnek olduğunu söyledi.

Anafarta ise ülkenin her zaman genç beyinlere ihtiyaç duyduğunu ve parti olarak bu bilinçte olduklarını kaydederek, ‘’Türkiye’nin kalkınması için her zaman gençlerimizin fikirlerine ihtiyacımız vardır ve bu kaçınılmaz bir yaklaşımdır’’dedi.

Adana’daki demokratik kitle ve sivil toplum örgütlerini ziyaretlerini aralıksız sürdüren Anafarta, CHP İl

Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Babayiğit ve partili gençlerle sohbet etti.

Ülkenin ve her kesimin gençlere büyük ihtiyaç duyduğunu dile getiren Anafarta, “Gençler ülkemizin geleceği olan büyük bir potansiyele sahip en önemli topluluklardan biridir. Gençlerimizin fikirlerine önem vermeli ve onlara sahip çıkmalıyız. Sırası geldiğinde bu gençlerimizin de ülkenin yönetiminde büyük payı olacaktır. Seyhan Belediye Başkanlığı’na seçildiğim taktirde siz gençlere her zaman çalışmalarınızda destek olacağım. Yeter ki bana yapıcı projelerle geliniz. Belediyenin kapısı her zaman size sonuna kadar açık olacaktır. Birlikten kuvvet doğar. Herkes doğduğu yere hizmet etmeli. Bunu da siz değerli gençlerle beraber gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Babayiğit ise Anafarta’nın Seyhan’a başkan olma cesaretine hayran kaldıklarını belirterek, bu davranışının da gençlere büyük bir örnek olduğunu söyledi. Babayiğit, “CHP İl Gençlik Kolları başkanı ve üyelerimiz adına Soner Anafarta’yı canı gönülden kutlarız. Genç, açık sözlü, sosyal demokrat bir insandan belediye başkanı seçildiği taktirde destek görmek çok önemli. Sizden isteğimiz belediye başkanlığına seçildiğiniz taktirde sizinle görüşebilmektir. Birbirimize her zaman ihtiyacımız var. Sizi her zaman destekleyeceğiz ve size inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°