Akay otomobil tanıttı
Manşet Haber 7.10.2012 18:45:56 0

Akay otomobil tanıttı

Akay otomobil tanıttı


Boz-Mar firması ve Tekbaş tarafından Osmaniye'ye kazandırılan plaza Belediye Başkanı Kadir Kara ile ünlü top model Şenay Akay'ın da katılımıyla açıldı.
Tekbaş ve Boz-Mar, günümüz teknolojisinde en kaliteli araçları bünyesinde bulunduran Citroen'e kavuşmak isteyen Osmaniyelilerle arasındaki mesafeyi kısalttı, bağları güçlendirdi. Citroen marka sıfır araç almak için Adana'daki Tekbaş Otomotiv'i ziyaret eden Osmaniyeliler, Boz-Mar firması aracılığıyla memleketlerinde istedikleri Citroen'i alma imkanına kavuştular. Tekbaş Otomotiv’in Boz-Mar firması aracılığıyla hizmet vereceği Citroen Osmaniye Plaza, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, ünlü top model Şenay Akay, Tekbaş Şirketler Grubu Yönetici Ortakları Mehmet Simge Baş ve Ege Baş, Boz-Mar firması ortakları, kentin yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı törenle açıldı.
D400 Karayolu Akyar Köyü mevki 4'üncü kilometrede hizmet vermeye başlayan Citroen marka araçların satış ve servis hizmetini verecek plazanın açılışında konuşan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, tesisi Osmaniye'ye kazandıranları kutladı. Toplam 5 bin kilometrelik alana sahip tesisin Osmaniye'ye katma değer kazandırdığını, plaza sayesinde Citroen'in Osmaniyelilerin ayağına getirildiğini belirten Başkan Kara, 'Osmaniye, her geçen gün büyüyen ve gelişen, sahip olduğu jeo stratejik konumu nedeniyle bölgesinde bir yıldız.' dedi.
İl Müftüsü Ramazan Çortul'un eşliğinde dua edildi. Dua sonrası da, Başkan Kadir Kara, top model Şenay Akay ile Tekbaş ve Boz-Mar'ın yöneticileri, ortakları, kurdeleyi keserek plazanın açılışını gerçekleştirdi. Açılışta büyük ilgi gören ünlü top model Şenay Akay, davetliler için Citroen marka araçlarla poz verdi, araçları tanıttı, sevenleri ve hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°