Aldırmaz’a Başarılı Belediye Başkanı ödülü
Manşet Haber 27.01.2013 14:14:35 0

Aldırmaz’a Başarılı Belediye Başkanı ödülü

Aldırmaz’a Başarılı Belediye Başkanı ödülü

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yılın Başarılı Belediye Başkanı seçildi.

aldırmaz_odul26Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam’ı Yılın Devlet Adamı seçen Meclis Dergisi, Zihni Aldırmaz’a da Yılın Başarılı Belediye Başkanı ödülünü verdi. Zihni Aldırmaz ödülünü TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam’dan aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tek yayın organı olan Meclis Dergisi’nin “Türkiye’ye Hizmet Edenler Ödüllendiriliyor” sloganı ile gerçekleştirdiği ödül töreni Ankara Sürmeli Oteli’nde yapıldı. Tören siyaset, iş ve medya dünyasını bir araya getirmesi açısından da dikkat çekti.

Siyaset dünyasının önemli isimlerinin katıldığı törende ilk olarak Yılın Devlet Adamı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ismi anons edildi. Ardından aynı ödüle layık görülen TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam ödülünü aldı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici de Yılın Başarılı Siyasetçisi olarak ödül aldı.

Törende İstanbul Milletvekili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, İstanbul Milletvekili CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın’ın da içinde bulunduğu bazı milletvekilleri Yılın Milletvekili ödülü aldı.

Bu yılın 10’uncusu düzenlenen törende Zihni Aldırmaz da Yılın Başarılı Belediye Başkanı olarak ödüle layık gördü. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ödülünü TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam’ın elinden aldı.

ATV Haber Parlamento Muhabiri Salim Salimoğlu, ATV Haber Spikeri Şebnem Sunar Küçük, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Soysal, İHA Haber Müdürü Zafer Çakmak, Beyaz TV Genel Yayın Yönetmeni Latif Şimşek gibi medya dünyasının ünlülerinin ödül aldığı törende, başarılı iş adamları da ödüle layık görüldü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dayısı Kemal Mutlu’nun vefatı dolayısıyla TBMM Başkanı Cemil Çiçek dahil bir çok önemli siyasetçinin de cenaze törenine katılmalarından dolayı ödül törenine katılamadığı bildirildi.

 

YAZARLAR

38.6° / 24.6°