Anafarta esnaf ziyaretinde
Manşet Haber 18.10.2012 10:31:48 0

Anafarta esnaf ziyaretinde

Anafarta esnaf ziyaretinde

Adana(Ulus)--Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Soner Anafarta, sivil toplum örgütleriyle birlikte esnaf gezilerini de sürdürüyor. Genç olmanın büyük bir avantaj olduğunu dile getiren Anafarta ise 4 yılda Seyhan’ın çehresini değiştireceği sözünü verdi.

CHP’den Seyhan Belediye Başkan aday adayı Soner Anafarta, Sucuzade Mahallesi esnaf ve sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Aday adaylığını açıkladıktan sonra yaptığı ziyaretlerde ve görüşmelerde olumlu tepkiler aldığını anlatan Anafarta, on yıllık siyaset hayatında belediye başkanlığı ile ilgili olarak yurt dışında da araştırmalar yaptığını belirterek şöyle konuştu:
“Kaynaklarını üreten bir belediyenin hem ekonomisi güçlü olur, hem de işsizliğe
çözüm bulur. Bunun için de projeler üretmek lazım. Bu donanım da bende var. Yaşım henüz 32 ve önümde aşılması zor bir yokuş var. O yokuşu da rahatlıkla geçeceğim. Seçildiğim taktirde Seyhan’ı 40 yaşıma kadar tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan bir ilçe yapacağım. Buna inancım tam. Bu süreçte de değerli büyüklerimin, kitle örgütlerinin, meslek odalarının ve halkımızın fikirlerini alacağım. Halk artık genç, dinamik ve projelerle gelen belediye başkanı görmek istiyor. Ben herkese, her kesime saygı duyan biriyim. Adana’ya hizmet etmek için var gücümle çalışacağım.”

YAZARLAR

36.3° / 23.2°