Arıkan : 2013  barış, sevgi ve mutluluk getirsin
Manşet Haber 31.12.2012 12:07:28 0

Arıkan : 2013 barış, sevgi ve mutluluk getirsin

Arıkan : 2013 barış, sevgi ve mutluluk getirsin

Adana(Ulus)--Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, “Savaşların, felaketlerin ve yoksulluğun olmadığı, barış, kardeşlik ve dayanışmanın yaşamımızın her alanına hakim olacağı inancıyla 2013 yılının başta Çukurova halkı olmak üzere tüm Adanalıların yeni yılını kutluyorum” dedi.

Yeni yılın umutların çoğaldığı, mutluluğun ve coşkunun daha da anlamlyildiray_arikanandığı, yepyeni beklentilerin doğduğu günler olduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, bir mesaj yayınladı. Başkan Yıldıray Arıkan mesajında şunları kaydetti:

“Acıları, üzüntüleri ve sevindirici gelişmeleri ile bir yılı daha geride bırakıyoruz. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmakta. Çukurova halkının daha iyi bir kentte daha güzel bir yaşama sahip olması için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2012 yılında yaptığımız yatırımlarımıza 2013 yılında da devam edeceğiz. 2013 yılı ortalarında Çukurova’ya ve Çukurova halkına hem hizmet binamızı hem de kültür binamızı kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. 2013 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa, huzur ve güven getireceğine, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2013 yılının herkese, başarı, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum'

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°