Arıkan başkan olmaktan mutlu
Manşet Haber 27.11.2012 17:59:49 0

Arıkan başkan olmaktan mutlu

Arıkan başkan olmaktan mutlu

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, seçim beyannamesinde vermiş oldukları bütün sözleri imkânlar ölçüsünde yerine getirmeye çalıştığını belirtip ‘Çukurova İlçesi, uluslar arası platformlarda yerini almaya başladı. Vizyonu ve misyonu ile sözünü yerine getiren bir belediyenin başkanı olmaktan da mutluluk duyuyorum’ dedi.

 

İŞTE HİZMETLERİMİZ

Günaydın Gazetesi’nden Özcan Aladağ’ın haberine gore, ilçenin her mahallesine kilitli taş döşeyerek, asfaltsız yer bırakmayarak çalıştıklarının altını çizen Başkan Yıldıray Arıkan, kentsel dönüşüm projesi ile şehrin dinamiklerinin hayata geçirilmesinin de hedeflendiğinin altını çizdi. Belediye hizmet binasının inşaatının bütün hızıyla devam ettiğini belirten Arıkan, semt pazarlarının kapalı ve modern bir hale getirilip halkın hizmetine sunulduğunu söyledi.

 

KENTİN ENVANTERİ ÇIKARILIYOR

Seyhan Baraj Gölü’nün su sporları açısından cazibe merkezine dönüştürülmesi için gayret içinde olduklarını kaydeden Arıkan, kentin envanterinin çıkarılmasının da öncelikleri arasında yer aldığını kaydetti. İlçeye bağlanan köylerin Avrupa standartlarına kavuşturulması için yönetim olarak çalıştıklarının altını çizen Başkan Arıkan, görevleri olmadığı halde sinekle ve haşere ile mücadele ettiklerini belirtti.

 

HALKIMIN DESTEĞİ İLE BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ

Çukurova’yı simgeleyecek kent merkezi oluşturarak her türlü hizmetin en iyisine layık olan ilçe halkının kullanımına sunacaklarının bilgisini veren Başkan Yıldıray Arıkan, ortaya koydukları projelerin vizyon projeler olduğunu da belirterek özetle şunları söyledi. ‘Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşayan bir belediye başkanı olarak Çukurova halkının bize vermiş olduğu desteğe teşekkür ediyorum. Belediye başkanı sorumluluğumla onların bana vermiş olduğu güven ve desteği arkamda gördüğüm sürece de bu halkıma hizmet etmeyi gurur sayarım.’

YAZARLAR

19.5° / 8.9°