Arıkan Katkı koymaya hazırım
Manşet Haber 28.02.2013 11:56:14 0

Arıkan Katkı koymaya hazırım

Arıkan Katkı koymaya hazırım

Adana(Ulus)-- Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, yerel derneklerin birleşerek güçbirliği yapmasının bölgeye katkı sağlayacağını belirterek, Toros Federasyonu’na katkı koymaya hazır olduklarını söyledi.

yildiray_torosToros Federasyonu yöneticilerini makamında kabul eden Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, ne istediğini bilen ve proje üreterek bölgesel kalkınmada toplumun dinamiklerini harekete geçiren oluşuma destek verdiklerinin altını çizdi. Arıkan, belediye olarak katkı koymaya hazır olduklarını belirterek ‘siyasetten uzak kalıp bu çizginizi bozmadığınız sürece başarıyı yakalayacağınıza inanıyorum’ dedi.
Adana Toros Federasyonu Genel Başkanı Cenap Erol ise yörenin top yekun kalkınmasına katkı koyacak önemli projelere start verdiklerini belirterek ‘biz yerel yönetimleri önemsiyoruz. Son Büyükşehir Belediyesi Yasası ile yerel yönetimlerin omuzuna büyük yükler yükleniyor. Dolayısıyla bölgemizin kalkınmasında yerel yöneticilerimiz gelecek yılların belirleyicisi olacaktır. Sizleri yanımızda görmekten de mutluluk duyduk’ dedi. Ziyaret sırasında Çukurova Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mekin Şahin’in yanısıra ATF yönetim kurulu üyeleri İlker Cem Küçük, Levent Karaömerlioğlu ve Gökhan Özkök’te hazır bulundu.

 

 

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°