Arıkan’dan Pozantı’ya futbolcu jesti
Manşet Haber 5.10.2012 15:25:36 0

Arıkan’dan Pozantı’ya futbolcu jesti

Arıkan’dan Pozantı’ya futbolcu jesti

Adana(Ulus)--Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, memleketinin futboldaki temsilcisi Pozantıspor’a iki futbolcu hediye ederek jest yaptı.
“Amatörlerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” diyen Başkan Arıkan, “Futbol, çok önemli bir sektör oldu. Kentlerin, ilçelerin tanıtımında büyük katkılar sağlıyor. Gençlerimizi kahve köşelerinden kurtaralım diyor isek, samimi davranmamız gerekir. Hiçbir olanakları bulunmayan spora yatkın gençlerimize bu tür imkânlar sağlamak herkesin görevi olmalıdır. Pozantı, doğduğum ilçe. Bu güzel ilçenin insanı olmaktan her zaman gurur duydum. Bal Ligi’nde mücadele eden Pozantıspor takımının daha da güçlenmesi için fedakârlıkların yapılması gerekir. Küçük olur, büyük olur önemli değil. Önemli olan bu duruşu sergilemeyi bilmek ve başarmaktır. Pozantıspor, Adana Demirspor’un efsane futbolcularından olan Halis Rençber hocanın rehberliğinde arzulanan hedefleri yakalayacak umudunu hep taşıdım, taşımayı da sürdüreceğim.” Dedi.
Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Pozantıspor Onursal Başkanı kimliği ile görüşlerini şöyle özetledi, “Sayın Yıldıray Arıkan herkesin bildiği gibi Pozantılıdır... Kendilerinin ilçemiz insanı olmasından dolayı gurur duymaktayız... Her zaman, her ortamda sıkıntılarımızı dinliyor, çözümler noktasında elinden gelen yardımları yapıyor. Bunun için Sayın Yıldıray Arıkan’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın başkanın Pozantıspor’a Sedat Kaymaz ve Selim Taşdemir gibi deneyimli ve kaliteli futbolcuları hediye etmesi bizleri hem güçlendirmiş, hem ümitlendirmiştir.”
Pozantıspor Kulübü Başkanı Hayati Süllü, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan’a bu jestinden dolayı şükranlarını sundu, yanlarında olup, destek verdiği için şanslı olduklarını söyledi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°