ATF’den, CHP ziyareti
Manşet Haber 25.01.2013 11:30:24 0

ATF’den, CHP ziyareti

ATF’den, CHP ziyareti

Adana TorosDernekleriFederasyonuGenelBaşkanıCenapErolveyönetimkuruluüyeleri, CumhuriyetHalkPartisi Adana İl Başkanlığı’nı ziyaretetti.

atf_chpBirsüre önce açılışını gerçekleştiren TorosFederasyonu’nunCHP’y iziyareti sırasında konuşan İl BaşkanıOrhanSümer, sivil toplum örgütleri arasındaki dayanışmayı sağlayacak federasyon eksikliğinin olduğu bir ortamda Toros Federasyonunun doğmasını mutlulukla karşıladıklarını ve her anlam da destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. Yerel politikacılar olarak sivil toplum örgütlerini bir şehrin olmaz ise olmazı olarak kabul edip bu şekilde yaklaştıklarının altını çizen CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirip başarı dileğinde bulundu.

Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol, sivil toplum örgütü olarak kendilerinin çalışmalarında her türlü eleştiriye açık olduklarını ve doğruları ve yanlışlarıyla kendilerinin denetlenmesinin, hizmetlerinin takdir edilmesinin, eğer yanlış va rise de bunu uyararak doğruyu bulmada siyasi partilerin de her zaman desteklerini beklediklerini belirterek günün anlamına istinaden federasyonun şiltini CHP Adana İl Başkanı OrhanSümer’ e takdim etti.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°