Ayakkabıcılar sitesine destek
Manşet Haber 19.09.2012 15:04:44 0

Ayakkabıcılar sitesine destek

Ayakkabıcılar sitesine destek

Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk’ü ziyaret eden ayakkabı üreticileri site kurulması girişimlerine destek talebinde bulundu.
Adana’nın ayakkabıcılık sektörünün önde gelen kentlerinden biri olduğunu vurgulayan Sürenkök, “Sektör ülke genelindeki üretimde önemli bir paya sahip ve önemli markalara üretim gerçekleştirmektedir. Mekan sorununu çözüme kavuşturan illerdeki ayakkabıcılar bir adım öne geçmiştir. Bu nedenle ayakkabıcıların siteye kavuşmasını istiyoruz. Böylelikle Adana ayakkabı sektöründe söz sahibi olacaktır” dedi.
Ayakkabı üreticileri de, çok ilkel koşullarda yapılan üretimlerini çağdaş bir ortama taşımayı amaçladıklarını belirterek, sitenin kurulmasıyla Adana’nın ayakkabıcılık sektöründe şaha kalkacağını bildirdi.
ÖZTÜRK: DESTEĞE HAZIRIZ
Seyhan Belediye Başkanı Prof.Dr. Azim Öztürk, sanayi sektöründe siteleşme çalışmalarını çok önemsediklerini bildirdi. Seyhan’da daha önce oto galericiler, hurdacılar ve tamircilerle iyi işbirliği örneği sergilendiğini vurgulayan Öztürk, “Ayakkabıcılık sektörüyle de siteleşmeyi gerçekleştirmek isteriz. Öncelikle sanayi sitesi için yeri temin edin, sonrasındaki imar çalışmaları ve altyapı hizmetleri konusunda her türlü yardıma hazırız” dedi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°