Balcalı
Manşet Haber 9.10.2012 15:05:39 0

Balcalı'da hastalara reçete bürosu istediler

Balcalı'da hastalara reçete bürosu istediler

Adana(Ulus)-- Eczacı Odası Başkanı Erzun Özkan, yönetim kurulu üyeleri ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimliğine atanan Prof. Dr. Yeşim Taşova'yı ziyaret ederek, reçete dağıtım bürosu açılmasını istedi.
Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan, Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova'ya yeni görevinde başarılar diledi ve her türlü destek ve işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi. Özkan, ziyarette, 'Adana Eczacı Odası ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi ile geçmiş yıllarda ortaklaşa olarak yaptıkları, özellikle hastaların ve hasta yakınlarının ilaca ulaşımını kolaylaştıran reçete dağıtım bürosunu tekrar hayata geçirmek istiyoruz. Geçmişte yapılan bu işbirliği çok güzel sonuçlar vermişti, sonradan bu uygulamadan vazgeçildi.' dedi.
Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan, Balcalı Hastanesinde tedavi gören hastalara ilaç konusunda Eczacı Odası olarak hem danışmanlık, hem de ilaçlarının temini konusunda yardımcı olmak için proje yapılmasını, bu konuda da her türlü desteğe de hazır olduklarını da sözlerine ekledi.
Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, amaçlarının üniversite hastanesinde en iyi hizmeti vermek olduğunu söyledi. Hastalara ve hasta yakınlarına sunulacak hizmette her kurumla işbirliği yaptıklarını da ifade eden Taşova, 'Amacımız sağlıkta en güzel hizmeti sunabilmek. Hastalar için güzel projelerimiz var. En kısa sürede bunu hayata geçirmek istiyoruz.' şeklinde konuştu

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°