Baro Başkanından Kibar’a ziyaret
Manşet Haber 5.09.2012 18:01:01 0

Baro Başkanından Kibar’a ziyaret

Baro Başkanından Kibar’a ziyaret

Adana Barosu Başkanı Aziz Erbek ve yönetim kurulu üyeleri Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Rektör Kibar’a başarı dileklerini ileten Başkan Aziz Erbek, artık Çukurova Üniversitesi’nin Adana insanının bilim öncüsü olması gerektiğini ifade etti ve “Bu konuda Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kibar’a güveniyoruz ve kendisinin Çukurova Üniversitesi’ni, özlenen ve arzu edilen seviyeye taşıyacağına inanıyoruz” dedi.
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, 20 yıldır üniversitenin içinde olduğunu ve Çukurova Üniversitesi’nin tarihine tanıklık ettiğini belirterek, daha önce yaşanan sıkıntıların farkında olduğunu ve Çukurova Üniversitesi’nin son yıllarda uluslararasılaşma yerine kendi içine döndüğünü söyledi. Ancak bu sorunların en kısa zamanda aşılacağının altını çizen Rektör Kibar, “Adana’ya mal olmuş bir çok problemi birkaç ay içerisinde çözeceğiz. Bu sayede hem üniversitemiz, hem şehrimiz hem de Ülkemiz kazanacak. Şehirle bütünleşmenin Üniversitemiz ve şahsım için zor olmayacağını düşünüyorum. Sonuçta olmamız gereken noktaya geleceğiz” şeklinde konuştu.


YAZARLAR

40.9° / 23.3°