Başkanların rafting keyfi
Manşet Haber 9.09.2012 14:14:00 0

Başkanların rafting keyfi

Başkanların rafting keyfi

“Altın Koza Anadolu’nun Festivalidir” ve “Adana’dan Anadolu’ya Türk Sineması Yollarda” sloganları ile yola çıkan Altın Koza gezici sinema etkinliği için Malatya’nın Darende ilçesine giden Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ile Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Darende Belediye Başkanı İsa Özkan’la birlikte Günpınar Şelalesi parkurunda raftign yaptı.
Türkiye’nin birkaç doğal şelalesinden birisi olan Günpınar Şelalesi, aynı zamanda Malatya’nın en güzel mesire yerlerinden biri olarak biliniyor. Kaynağından 3 kademe halinde, yaklaşık 40-45 metre yükseklikten dökülen şelale, görsel güzelliği ile dikkat çekerken, yerli-yabancı tatilciler, parkurunda da rafting sporunu yapabiliyor.
Darende Belediye Başkanı İsa Özkan’ın daveti üzerine Günpınar Şelalesi’ne giden Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Ferat Yüksel, Başkanlık Danışmanı Orhan Ürgenç ve Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni İsmail Timuçin, doğanın görsel güzelliği karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.
Günpınar Şelalesi parkurunda bota binen ve kendilerini akıntılı suya bırakan Zihni Aldırmaz, Sadi Sürenkök, İsa Özkan ile Adana ekibi, bir yandan doğayla başbaşa kalmanın keyfini çıkardı, bir yandan da rafting heyecanı yaşadı.

YAZARLAR

36.3° / 23.2°