Bayram, Yüreğir’de iddialı
Manşet Haber 20.02.2013 12:25:21 0

Bayram, Yüreğir’de iddialı

Bayram, Yüreğir’de iddialı

Adana(Ulus)--Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir Belediye Başkan aday adayı Maden Mühendisi Orhan Bayram, ilçe örgütüyle buluştu.

orhan_bayramHilton Oteli’nde Yüreğir ilçe Başkanı Turgut Üstün ve ilçe yöneticileriyle yemekli bir toplantıda bir araya gelen Bayram, ‘’Bu ilçe kurulduğu günden bu yana bir kez seçim kazanabildik. İlçe ilk kurulduğunda partimiz seçim kazanmıştı. 20 yıldan bu yana burayı yöneten sağ ve sığ zihniyet Yüreğir’imizi Adana’nın en yaşanılmaz yeri haline getirdi’’ dedi.

PARKI YIKTI, İÇİNE BİNA YAPTI

Orhan Bayram, mevcut belediye başkanı Mahmut Çelikcan’ı da sert bir dille eleştirdi. Bayram, ‘’Kültür evleri yapmakla övünen Çelikcan, Kazım Başer mahallesinde bir parkı yıkıp içine bina yapıyor. Şimdi bu marifet midir? Parkaları yıkıp içine bina yapan bir belediye Başkanı gerçeğimiz var. Bu Yüreğir için çok büyük bir talihsizliktir. Yüreğir’e yazık oluyor’’ diye konuştu.

YEŞİL ALANLARA GÖZÜNÜ DİKTİ

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın çamlıca arsalarının Yüreğir içindeki bölümlerini katletmek istediğini de belirterek, ‘’Sayın başkan bu yeşil alan üzerinde yapılaşmaya gitmeye kalktı. Boş arazi ya da yeşil alanı katledip yapılaşmaya gitmeye çalışmak nasıl bir mantıktır?

Sayın başkan aynı zamanda tarihi taş köprüyü trafiğe açtırma derdine de düşmüştü. Böyle bir anlayış gerçekten Yüreğir için talihsizliktir’’dedi.

KATI ATIK BEDELİNİ UNUTMADIK

İşsizliğin ve yoksulluğun kol gezdiği Yüreğir’de Mahmut Çelikcan’ın yargının ‘dur’ demesine rağmen ‘Evsel Katı Atık” bedelini toplamakta ısrar ettiğini de unutmadıklarını kaydeden Bayram, ‘Halkımızı müşteri gibi gören bu anlayışa son vermeliyiz. Yüreğirli artık uyanmalıdır. Kime ve hangi anlayışa oy verdiğini görmelidir’’ diye konuştu.

YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

Bayram, Yüreğir’de yeniş bir sayfa açacaklarını örgütün ve halkın desteğiyle ilçeyi aydınlık geleceğe taşıyacaklarını söyledi.

Yüreğir ilçe Başkanı Turgut Üstün de inançla ve umutla yola çıkan, partileri için mücadele edenlerin örgütün yanında özel bir önemi olduğuna dikkat çekti ve ‘’Orhan Bayram’ın çalışmalarını yakından izliyor, destekliyoruz’’ dedi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°