Belediye işçisine maaş promosyonu
GÜNCEL 6.11.2012 10:34:19 0

Belediye işçisine maaş promosyonu

Belediye işçisine maaş promosyonu

Adana(Ulus)--Ceyhan Belediyesi, Garanti Bankası ile promosyon anlaşması imzaladı. 3 yıllığına imzalanan protokol ile belediye çalışanı memur, sözleşmeli personel ve işçiler bin 350’şer lira maaş promosyonu alacak.

Promosyon sözleşmesine Başkan Hüseyin Sözlü ve Garanti Bankası Ceyhan Şube Müdürü Ersin Ersoy imza attı.  Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bankalardan alınan tekliflere göre en yüksek promosyon bedelini Garanti Bankası’nın verdiğini belirterek, protokolün 3 yıllık olduğunu söyledi.

İmzalanan promosyon sözleşmesine ilişkin bilgi veren Başkan Sözlü, “ sözleşmeyle birlikte belediyemizde çalışan memur, sözleşmeli personel ve işçilerimiz kişi başına bin 350 lira promosyon alacaktır. Personelimiz maaşlarını 15 Aralık 2012’den itibaren Garanti Bankası Ceyhan Şubesi’nden almaya başlayacaklar ve promosyon bedelleri de yılbaşından önce personelimizin hesaplarına banka tarafından aktarılacaktır. Tüm personelimize hayırlı, uğurlu olmasını ve alacakları promosyonu iyi günlerde harcamalarını diliyorum” dedi.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°