Botaş Dynamo Kursk’u Konuk Ediyor
Manşet Haber 14.11.2012 17:37:26 0

Botaş Dynamo Kursk’u Konuk Ediyor

Botaş Dynamo Kursk’u Konuk Ediyor

Adana Botaşspor “EuroCup”ta karşılaşacağı Dynamo Kurk maçına hazır. “EuroCup”da üçüncü maçına çıkacak olan Adana Botaşspor, ikinci galibiyeti alarak Avrupa da ki yoluna devam etmek istiyor.

Pazartesi gününden itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren temsilcimiz Adana Botaşspor’da eksik ya da sakat oyuncu bulunmuyor.

Adana Botaşspor – Dynamo Kursk Karşılaşması 15 Kasım Perşembe günü Menderes Spor Salonunda saat 19:00’da start alacak.

Botaşspor’un tecrübeli oyuncularından Courtney Paris yaptığı açıklamada “Takım olarak “EuroCup”ta karşılaşacağımız Dynamo Kursk karşılaşmasına hazırız. Hafta içinde ki antrenmanlarımızda kondisyon ve taktik çalışmalarımızı iyi yaptığımızı düşünüyorum. Dynamo Kursk’ın güçlü bir rakip olduğunu biliyoruz. Takım olarak biz kendi oyunumuzu oynadığımız takdirde Dynamo Kursk’u da mağlup ederiz. Dynamo Kursk, maçında Adanalı taraftarların desteğine çok ihtiyacımız var. Bizler sahada mücadele ederken taraftarlarımızın bizi sürekli desteklemesi çok önemli. Bu önemli karşılaşmada taraftarlarımızın salonu dolduracağını düşünüyorum. Bizler takım olarak galibiyete inandık, taraftarımızın desteği de gücümüze güç katacaktır” şeklinde konuştu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°