BOTAŞ Montpellier’e Hazır
Manşet Haber 5.12.2012 12:48:05 0

BOTAŞ Montpellier’e Hazır

BOTAŞ Montpellier’e Hazır

Adana(Ulus)--Fiba “EuroCup’ta mücadele eden Adana Botaşspor Yarın evinde Fransız temsilcisi Montpellier ile karşılaşacak.

Deplasmanlı eleme şeklinde oynanacak karşılaşmanın ilk randevusu 6 Aralık Perşembe günü saat 19:00’da Adana’da oynanacak. Hafta içinde ki çalışmalarını en iyi şekilde değerlendiren Adana Botaş’da eksik ya da sakat oyucu bulunmuyor. Montpellier maçının son idmanında oyuncuları ile toplantı yapan baş antrenör Olcay Orak maçın önemine değindi ve “Sizlere güveniyorum” Ddiyerek şöyle konuştu:

TARAFTAR DESTEĞİ

“Adana Botaşspor geçmiş yıllarda Avrupa kupalarında çok önemli başarılara imza attı. Bu anlamda 6 Aralık günü oynayacağımız Montpellier karşılaşmasında da iyi oynayarak kazanmak istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz idmanlarda basketbolcularımız Montpellier maçına çok iyi motive oldular. Montpellier İle ilk karşılaşmayı evimizde oynayacağımızdan bunu kendi lehimize dönüştürmek tek hedefimiz. Bu anlamda taraftar desteği de çok önemli. 6 Aralık Perşembe günü saat 19:00’da oynayacağımız Montpellier maçına tüm Adanalıları Menderes Spor Salonuna bekliyoruz. Takımımızın güzel oyunu ve taraftarımızın desteği ile kazanan biz olmak istiyoruz.”

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°