Bu plaketler ATO Meclisi’ne
Manşet Haber 3.02.2013 19:47:55 0

Bu plaketler ATO Meclisi’ne

Bu plaketler ATO Meclisi’ne

ato_meclisplaket
Ticaret Odası’na Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi olarak 10 yılı aşkın süre ile hizmet veren isimlere düzenlenen bir törenle, “Onur Plaketi” verildi.

ATO’nun Meclis toplantısı öncesinde ttören düzenlendi. Meclis ve Yönetim Kurulu üyeliklerinde 18 yıl, Yönetim Kurulu Başkanlığında 14 yıl olmak üzere toplam 32 yıl görev yapan Fethi Kamışlı, Meclis üyeliğinde 6 yıl, Meclis Başkanlığında 2 yıl, Yönetim Kurulu Başkanlığında 10 yıl olmak üzere toplam 18 yıl görev yapan Şaban Baş, Meclis üyeliğinde 11 yıl, Meclis Başkanlığında 2 yıl olmak üzere toplam 13 yıl görev yapan Erçin Çıtırık, Meclis üyeliğinde 7 yıl, Meclis Başkanlığında 12 yıl olmak üzere toplam 19 yıl görev yapan Behiç Pakyürek, Meclis ve Yönetim Kurulu üyeliklerinde 16 yıl, Yönetim Kurulu Başkanlığında 2 yıl olmak üzere toplam 18 yıl görev yapan Ali Gizer ile 10 yılı aşkın süreyle Yönetim Kurulu ve Meclis üyesi olarak görev yapan 28 kişiye onur plaketleri takdim edildi.

Törende ilk konuşmayı yapan ATO Meclis Başkanı Behiç Pakyürek, Adana Ticaret Odası’na uzun yıllardır özveriyle hizmet verenleri bir plaketle de olsa ödüllendirmek istediklerini belirterek, “Bu yıl 119. kuruluş yıldönümüne ulaşan Odamıza tarihsel süreç içerisinde hizmet vermiş olan ve bugün aramızda bulunmayan büyüklerimizi de minnet ve şükranla anıyoruz” diye konuştu.

atomeclis_Yönetim Kurulu eski Başkanı Fethi Kamışlı da, ATO tarihinde ilk kez böyle bir tören düzenlendiğine tanık olduğunu ve bundan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Törenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Kamışlı, “ATO camiası bu törenle vefa duygusunun en güzel örneğini sergilemiştir” dedi.

ATO Başkanı Ali Gizer de, geçmişte ve günümüzde Adana Ticaret Odası’na hizmet verenleri ödüllendirmek amacıyla böylesine bir törenin planlandığını vurguladı. Gizer, “Bu tören aynı zamanda bu kuruma verilen hizmetlerin hiçbir zaman unutulmayacağının da bir kanıtıdır. Adana Ticaret Odası son derece büyük bir camiadır ve ülkemizin önde gelen saygın kurumlarından birisidir. Odamız bugün olduğu gibi gelecekte de, ülkemize ve bölgemize hizmet veren güzide bir kurum olabilme kimliğini her zaman koruyacaktır” diye konuştu.

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°