BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE 3 MİLYON TON ASFALT TARTIŞMASI
Manşet Haber 12.09.2023 23:01:32 0

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE 3 MİLYON TON ASFALT TARTIŞMASI

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE 3 MİLYON TON ASFALT TARTIŞMASI


Adana Büyükşehir Belediye Meclisinde, 3 milyon ton asfalt yapımı gündem oldu. Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Büyükşehir Belediyesi’nin “3 milyon ton asfalt döktük’ şeklinde yapılan reklam çalışmalarına da tepki göstererek “3 milyon ton asfalt nerede, ispat edin” çağrısında bulundu.

MHP’li Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Zeydan Karalar başkanlığında yapılan son meclis oturumunda söz alarak görüşlerini dile getirdi. Bu yıl Adana’nın çok yoğun şekilde sinek ve haşerat sorununun yanında ayrıca içme suyu konusunda da büyük sıkıntılar yaşadığını, şehir içindeki yolların bile köy yollarından beter hale geldiğini iddia Aslan şöyle devam etti:

 “Karaisalı ilçemizdeki köy yolları bozuk ve aylardır yapılmadı. Reklama gelince çok güzel yapıyorsunuz. ‘3 milyon ton asfalt döktük’ diye algı yapıyorsunuz. Reklam güzel ama maalesef hizmet sıfır. 3 milyon ton asfaltı nerede, ne zaman döktünüz ispatlayın.” çağrısında bulundu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın sık sık, “Bütçeyi denkleştirdik hatta artık fazla bile veriyor” şeklindeki sözlerini de hatırlatan MHP’li Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Ama çalışanların sadece çıplak maaşlarını öderken ikramiyelerini hâlâ ödemediniz.” iddiasında bulunarak, yönetimin içine düştüğü tezadı sorguladı.Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

40.4° / 25.6°