CHP aday adayı Çetin, İncirlik’te
Manşet Haber 23.11.2012 01:22:28 0

CHP aday adayı Çetin, İncirlik’te

CHP aday adayı Çetin, İncirlik’te

Adana(Ulus)--CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Soner Çetin, seçim çalışmalarını İncirlik'te sürdürdü.

Beldelerin kapatılmasından sonra Sarıçam ilçesine mahalle olarak bağlanan İncirlik'te yaşayan vatandaşlar yeterince belediye hizmeti alamamaktan yakındı. İncirlik’te yaşayanlar, kendilerini ziyaret eden CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin’e,  'Bütün dünyanın tanıdığı bir yerde yaşıyoruz. Ancak, sokaklarımızın, yollarımızın hali içler acısı. Hatta her yer içler acısı bir durumda. İşyerleri Birer Birer kapanıyor. Esnaf Perişan, Belediye kapandı, Hizmetler durdu. “şeklinde konuştu.

İncirlik Eski Belediye Başkanı Cumali Kar, Sarıçam Belediye Başkan adayı Celal Güven, kapatılan Suluca Belediyesi'nin CHP'li Belde Başkanı Seyhan Balta’nın da katıldığı İncirlik ziyaretinde konuşan Av. Soner Çetin,  İncirlik’in kaderine terk edilmesine ve yoksulluğa mahkûm edilmesine izin verilmeyeceğini söyledi. Çetin,” Belde belediyelerinin kapatılması nedeniyle en Büyük sıkıntıyı Yaşayan yerlerden Biri de İncirlik olmuştur. İncirlik’in Kanayan yaraları var. İncirlik, sahipsiz kalmış, İncirlik unutulmuştur. Biz, hizmetlerde ayrımın olmadığı bir kent yönetimine talebiz. Sizlerin inancı ve güveniyle de hedefimizi gerçekleştireceğiz. Bizim belediyecilik anlayışımızda ayrımcılığa, hizmetlerde Çifte standarda yer vermeyeceğiz. İncirlik'e Sahip çıkacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Sizleri karanlıktan, hizmet yoksunluğundan, yalnızlıktan, unutulmuşluktan,  kaderine terk edilmiş halden biz kurtaracağız 'diye konuştu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°