CHP İl Başkanı Sümer’den iktidara bombardıman
Manşet Haber 11.09.2012 23:45:06 0

CHP İl Başkanı Sümer’den iktidara bombardıman

CHP İl Başkanı Sümer’den iktidara bombardıman

Sümer’in Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke ziyaretinde İlçe başkanlarının yanında eski ilçe başkanlarının da yer almaları partinin birlik ve beraberlik içinde yerel seçime tam kadro hazır olduğunu gösterirken parti tabanından takdir topladı
CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer kongre sürecinin artık geride kaldığını bundan sonra ki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde önce yerel seçimlerde, sonrasında genelde CHP’yi iktidara taşımak temel görevimiz olmalıdır dedi.
Sümer Ülkenin çok tehlikeli ve karanlık bir günler yaşadığını vurgulayarak’’ Bu gün ulusal bütünlüğümüz büyük tehlike altında; Emperyalist devletler ve onun yerli işbirlikçisi olan AKP zihniyeti ve karton adamları, İnandığımız, güvendiğimiz ne varsa ona saldırıyorlar. Talan edilmemiş, ezilip hırpalanmamış hiçbir şey, hiçbir kimse kalsın istemiyorlar.. Atatürk’e, Cumhuriyet’e bir düşmanlık yarışı almış başını gidiyor. Her gün şehit haberleri ile yüreğimiz yanıyor. İleri demokrasi nutukları, “Yeni Türkiye söylemleri ile halkımızı aldatıyorlar. Oysaki Türkiye’ye Cumhuriyeti ve demokrasiyi getiren, yerleştiren Türkiye Cumhuriyetinin kurucu Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet Halk Partisidir. AKP’nin 10 yıllık iktidarında bırak ülkemize demokrasi getirmesini var olan tüm hakları insanlarımızın elinden alıp adeta gasp etmiştir. Gazeteciler, yazarlar, aydınlar, hatta ve hatta halkın seçtiği milletvekilleri sudan gerekçelerle tutuklanıp zindanlara atılmışlardır. Bu kötü gidişata dur diyecek olan sizlersiniz, sizlerden güç alan Cumhuriyet Halk Partisidir ‘’dedi..
Kırsalda bulunan ilçelerimizde yaşayan yurttaşların hemen hemen tamamının hayvancılık ya da çiftçilik ile yaşamlarını idame etmeye çalıştığını belirten Sümer’’Bu gün ülkemizde hayvancılık yok edildi dışarıdan hayvan ithal eden ülke haline getirildik, çiftçilerimiz ürünlerini ederinin altında satıyorlar, çünkü girdiler masrafları karşılamıyor. Aslında çiftçimizin bu durumuna çokta şaşırmamız gerek çünkü bugün Türkiye; çiftçimize Ananı da al git diyen bir Başbakan ile yönetiliyor. İşte bu nedenlerle bu Ülkenin Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var. İşte bu nedenle bizim eskisinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Sizlerden tek isteğim bu birlik ve beraberliğimizi sürdürerek, ülkemizi karanlıklardan kurtarıp Atatürk’ümüzün ışığında Türkiye’mizi aydınlık yarınlara taşımak için çalışmanızdır’’dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Tufanbeyli İlçe Başkanı Cemal Güncan, Saimbeyli İlçe Başkanı İsmail Doğan ve Feke İlçe Başkanı Selahattin Şahin İl Başkanı Orhan Sümer’e birlik ve beraberliliklerinin devam edeceğini söylerek, yerel seçimlerde ilçelerinde en iyi sonucu alacağız dediler.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°