CHP
Manşet Haber 26.10.2012 18:23:55 0

CHP'de bayramlaşmaya 2 vekil katılmadı

CHP'de bayramlaşmaya 2 vekil katılmadı

Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanlığı’nda Kurban Bayramı kutlaması coşkulu konuşmalara, renkli görüntülere sahne oldu.4 Milletvekilinden Faruk Loğoğlu ve Ali Demirçalı bayramlaşmaya katılırken, Ümit Özgümüş ve Turgay Develi'nin katılmadığı dikkat çekti.
İl Başkanı Orhan Sümer partililerin ve Adanalıların Kurban Bayramını kutladı, 29 Ekim’de Uğur Mumcu Meydanı’nda gerçekleştirilecek kutlama ve yürüyüş için çağrı yaptı.

Adana Milletvekili Ali Demirçalı da yerel seçimlere hazır olduklarını, erken veya normal dönemde yapılacak seçimlerde CHP'nin birin parti çıkacağını,Büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerini CHP'li başkanların kazanacağını söyledi.
Bayramlaşmaya İl Başkanı Orhan Sümer, Adana Milletvekilleri Faruk Loğoğlu ve Ali Demirçalı,Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, eski milletvekilleri Hulusi Güvel ve Kemal Sağ, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, Büyükşehir ve Yüreğir için belediye başkanlığı aday adaylıklarını açıklayan Soner Çetin ve Orhan Bayram, yöneticiler ve çok sayıda partili katıldı.

Müzik ve alkışlar eşliğinde söz alan CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer, partililerin ve Adanalıların Kurban Bayramı’nı kutladı. AKP’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’yla ilgili sinsi bir plan içinde olduğunu ifade eden Sümer, Adanalıları 29 Ekim Pazartesi günü, saat 16:00’da Uğur Mumcu Meydanı’nda başlayıp, Atatürk Parkı’nda sona erecek Cumhuriyet Bayramı kutlaması ve yürüyüşüne davet etti.
Sümer’in ardından CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan da partililere hitap etti.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°