CHP’li gençler Sarıçam’da
Manşet Haber 4.01.2013 09:37:58 0

CHP’li gençler Sarıçam’da

CHP’li gençler Sarıçam’da

saricam_ziyaretCHP Adana İl Gençlik Kolları Sarıçam ilçesinde esnafları ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Gökay Bölge, esnafın sıkıntılı olduğunu ifade etti.

CHP Adana İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısında Örgütten ve Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Gökay  Bölge, partisinin en az oy  aldığı ilçelerden Sarıçam’a gitti. Sarıçam İlçe Gençlik Kolu Başkanı Hasan Kar ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bir toplantı yapan Bölge, Sarıçam’ı elbirliğiyle ayağa kaldıracaklarını söyledi. İlçe gençlik kolları Başkanı  Hasan Kar ise, , “Adana İl Gençlik Kollarımızın da desteğiyle Sarıçam, gece-gündüz demeden daha fazla çalışarak CHP’nin kalesi haline dönüştürebilir” diye konuştu.

Esnaf ziyareti gerçekleştiren il ve Sarıçam ilçe Gençlik Kolları, esnaflarla sohbet etti, dert dinledi. İşlerinin düşüklüğünden dert yanan Sarıçamlı esnaflar, evlerinin geçimlerini zor sağladıklarını, neredeyse kepenk kapatma noktasına geldiklerini söylediler. AKP iktidarında işsizliğin ve yoksulluğun arttığını bildiren Bölge ise, “AKP 10 yıllık iktidarı boyunca sadece ve sadece yandaşlarını ve kendi zenginlerini yaratmanın derdine düştü. Bu arada halkı yoksullaştırıp yoksulluğun üzerinden de rant sağlamaya çalıştı. Bugün sizlere düşen görev, ilk yerel seçimlerde AKP’ye sandıkta tokadı indirip gereken dersi vermektir” dedi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 17.3°