CHP
Manşet Haber 10.10.2012 13:41:19 0

CHP'li kadınlar gezmedik yer bırakmayacak

CHP'li kadınlar gezmedik yer bırakmayacak

Adana(Ulus)--Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolları Başkanlığı, Adana'nın dört bir yanını karış karış gezmek için yoğun çaba harcıyor. Rukiye Çinkılıç başkanlığında toplanan İl Kadın Kolları yedek-asıl ayrımı yapmadan sıkı bir çalışma temposuna girdi.
CHP İl Başkanlığında bir araya gelen İl Kadın Kolları adına konuşan Başkan Rukiye Çinkılıç, CHP'nin amacını, çalışmalarını ve halktan yana tavrını tüm kesimlere aktaracaklarını vurguladı.
Bir süre önce başlayan çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini, tüm ilçe, köy ve beldeleri gezeceklerini vurgulayan Başkan Çinkılıç, 'Aldığımız tepkiler olumlu. Halkımız bizleri yanında görünce seviniyor ve sorunlarını aktarıyor. CHP'nin yerelden başlayacak iktidarında hemşehrilerimizin sorunlarına ortak olacak ve çözüm yolları arayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın' dedi.
Gittikleri belde, köy ve mahallelerde halkın 'Diğer mahalleleri de gezin' önerileriyle karşılaştıklarını ve Adanalılar'ın duyarlılığına teşekkür ettiklerini belirten Çinkılıç, 'Gezdiğimiz tüm bölgelerin sorunlarını bir rapor haline getireceğiz. Aday adaylarımıza ve adaylarımıza bu raporu sunacağız. CHP'de kadınların gücünü ortaya koyacağız' diye konuştu. Çinkılıç, eşgüdüm halinde partide önümüzdeki dönemlerde görev yapacak yeni yönetici adaylarının hazırlanması için de çalışma yürüttüklerini dile getirdi.


YAZARLAR

36.3° / 23.2°